Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy a pasi belém szeret őszintén, ha még mindig érez valamit egy másik lány iránt?

Figyelt kérdés
Várjak türelmesen, vagy hagyjam az egészet? Tudom, hogy még mindig érez valamit a másik lány iránt, de azt a lányt ő már nem érdekli. Viszont én is kedves vagyok a pasi számára, ezt mondta is és tudom, megbizonyosodtam róla, hogy nem hazudik. Csak nem szeretnék amolyan szamár lenni sem a ló helyett..
2012. jan. 7. 20:36
 1/3 Utcakultúra ***** válasza:
50%
2012. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kiscsaj69 ***** válasza:
Ha tényleg úgy van,ahogy állítja akkor,adj neki esélyt!Én ugyanebben a cípőben jártam,a mostani párommal akivel durván másfél éve vagyunk együtt!Nem lesz könnyű dolgod,mert okoz ez a dolog fájdalmakat sajnos,és egy jó darabig kísérteni fog ebből az okból kifolyólag az előző lány emléke,mint egy levakarhatatlan szellem,de van rá esély,ha IGAZAT mondott veled kapcsolatban,hogy belédszeressen,és ha különbbnek tart mint az x-ét,akkor még jobban is fog szeretni!Sok sikert,és kitartást!
2012. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen én is ilyen helyzetben vagyok kb. Nagyon kedvel engem mint barátot. De nem tud az exén kívül mást elképzelni maga mellett.
2012. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!