Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen már az ilyen lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen már az ilyen lány? Szerintetek is disznó?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 12éve vagyunk a legjobb barátok. Egy közös ismerősünkkel összébb melegedtem, jó társalgások beszélgetések, utalások... (ő mindig kérdezgette hogy mikről beszélgettek vele, meg ilyenek)Közben neki összejött egy pasi. Már vagy 2hete hogy én ennek a srácnak írtam egy levelet, amiben szerelmet vallottam. Részegen. Megbeszéltük hogy nem lesz belőle semmi. Rá 2 napra a barátnőm szakított a barátjával (amint ezt elmondtam neki), és bejelentette nekem hogy elkezdett újra beszélgetni Danival, (a srác). És én kirekesztve érzem magam, mert mindig meséli hogy most mit dumáltak, de nekem azt mondja hogy nem szerelmes belé. Hazudik tuti és csak attól fél hogy én lenyúlom, és ő akar sietni, nem? Annyira ribanc lett a szememben.
2012. jan. 17. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát nekem ez zavaros...
2012. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
holnap nincs iskola?
2012. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez kb olyan, mint amikor én beszéltem egy sráccal, de közben egy lánnyal is és akkor a lány összejött egy másik sráccal aki amúgy dezső, de én nekem barátnőm van 4 éve, ennek ellenére dezső mérges most bélára, aki az első srác volt, mert az beszélget velem, és most szerintem én megsértődtem barátnőmre, mert a dezső miatt, olyan pi*sa az a csaj akit először említettem...
2012. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hármas! ezt nem értem! A Dezső kinek a kije?
2012. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

elemeznem kell mert nem értem szal


van egy barátnőd, és van egy SRÁC1 akivel beszélgetsz

és a srác vagy a bnőd, kérdezgeti, hogy miről beszélsz a másikkal.

közben a barátnőd LÁNY1 összejött egy SRÁC2 vel. közben te írtál részegen egy levelet, SRÁC1 vagy SRÁC2-nek, hogy szerelmes vagy.

két napra rá a LÁNY1 szakított SRÁC2-vel és ezért újra elkezdett beszélgetni, egy új vagy régi SRÁC-al aki dánijel. és ehhez neked most semmi közöd és ezért kirekesztve érzed magad...

2012. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 zseni001 ***** válasza:
Az
2012. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem is zavaros. 14 éves vagy vagy 15?
2012. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
na akkor mégse vagyok olyan hüle. ha csak én nem értem. :D
2012. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
16
2012. jan. 17. 23:27
 10/15 anonim ***** válasza:
sztem 11-15 éves kislány "halálosan komoly" problémája,ami nekem zavaros,és értelmetlen,menj aludni holnap iskola...
2012. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!