Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen már az ilyen lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen már az ilyen lány? Szerintetek is disznó?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 12éve vagyunk a legjobb barátok. Egy közös ismerősünkkel összébb melegedtem, jó társalgások beszélgetések, utalások... (ő mindig kérdezgette hogy mikről beszélgettek vele, meg ilyenek)Közben neki összejött egy pasi. Már vagy 2hete hogy én ennek a srácnak írtam egy levelet, amiben szerelmet vallottam. Részegen. Megbeszéltük hogy nem lesz belőle semmi. Rá 2 napra a barátnőm szakított a barátjával (amint ezt elmondtam neki), és bejelentette nekem hogy elkezdett újra beszélgetni Danival, (a srác). És én kirekesztve érzem magam, mert mindig meséli hogy most mit dumáltak, de nekem azt mondja hogy nem szerelmes belé. Hazudik tuti és csak attól fél hogy én lenyúlom, és ő akar sietni, nem? Annyira ribanc lett a szememben.
2012. jan. 17. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

16? és még valaki azt a hülyeséget terjeszti hogy a mai tinik értelmesebbek és érettebbek,sztem meg pont fordítva

hagyd a srácot és a barátnőd is és aludjál rád fér

2012. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jaja, egész sokan lettünk szerintem, akik fogjuk a fejünket, hogy mi is ez. :D De megoldottam a kérdést, szerintem sündisznó!
2012. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem annyi jött le, hogy téged visszautasított a srác, a barátnőd meg szakított a pasiával közvetlenül az után miután ezt elmondtad neki ha jól értelmeztem, de az gondolom meg sem fordult a fejedben, hogy a világ nem körülötted forog, és gondolom a barátnőd sem azért szakított a pasijával, mert te kudarcot vallottál a kiszemeltednél, szerintem véletlen egybeesés csak te kicsit túlkombinálod, az meg, hogy beszél a csávóval szíve joga, miért ne beszélhetne vele, az, hogy mesél neked az meg azt jelenti, hogy a barátnőjének tekint téged, és ha mondta, hogy nem szerelmes akkor meg próbálj meg hinni neki, kivéve ha már egyszer átvert, pasik terén mert akkor tényleg magának akarja
2012. jan. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha magának akarja a csávót, akkor sem rib@nc a csaj, mert várt addig, amíg te rendezed a sráccal a dolgot és onnantól, amint írod is ez metörtént megbeszéltétek hogy nem lesz semmi, akkor nehogy már a barátnőd ne jöhessen össze ezzel a sráccal, csak azért mert neked nem jött össze. Szóval a barátnőd tisztességes. Megvárta hogyan alakulnak a dolgok és nem kontárkodott addig bele a dolgokba amíg te is képben voltál. Így hogy már nincs semmi közöd a sráchoz, neki szabad a pálya. Elvi okokból meg ne legyél már megsértődve és kiakadva a legjobb barátnődre. Neked nem jött össze ennyi, szokd meg ilyen az élet.
2012. jan. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
En ertettem a kerdesedet. Szerintem nem baj ha feltekeny vagy meg rosszul esik ezek teljesen emberi reakciok. Nem tudsz semmit tenni, probalj inkabb mast keresni. De ha talaltal es a baratnod iranta is elkezd erdeklodni(vannak ilyen "baratnok") akkor hagyd a csajt. Ebben az esetben lehet h csak neki is ugyanaz a srac tetszett mint neked sot tobb mint valoszinu ha erte dobta a pasijat.
2012. jan. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!