Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem merek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem merek a lányok szemébe nézni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:

édesanyád tekintetét is kerülöd?


én csak annak nézek a szemébe 5mp tovább, aki tetszik, akire ránézek de elkapom, hááát :D

2012. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert azok halálos lézersugárral kiégetnék az agyad.
2012. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a seggüket szoktam nézni.
2012. jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
közeli hozzátartozok kivételek nekik a szemükbe merek nézni
2012. jan. 18. 00:47
 5/10 anonim ***** válasza:

1. sokat hazudol

2. félsz hogy megfertőznek a nők a gondolkodás módjukkal

3. esetleg buzogány vagy

4. ...

2012. jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja igen meg van a 4.dik azért mert a mellüket bámulod mert szépek és nagyok olyankor én se igen bírok a szemükbe nézni pláne tavasztól őszig :D
2012. jan. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zseni001 ***** válasza:
Te sem vagy egy kreatív ember...Fogj egy lányt az osztályodból, hááááj, xy vagyok, játszunk farkasszemesdit, elmondom a szabályokat...és gyakorolsz az olimpiára...utána már menni fog.
2012. jan. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szegénykém, hogy kigúnyolnak mások... én értem a problémád, én sem nagyon tudok sokáig a srácok szemébe nézni. főleg nem azéba, aki tetszik :D az elől mindig elfordulok pirulva, vagy nem tudom :D pedig nem vagyok ennyire szégyellős, a barátaim vagánynak ismernek, olyannak, aki mindig feltalálja magát.


hát figyelj, ezt csak gyakorlással lehet leküzdeni. kényszeríted magad, hogy de igenis oda kell nézned. eleinte csak pár másodpercekre, majd pár másodpercre félrenézhetsz, majd megint a szemébe.


arra is gondolj, hogyha valakinek nem nézel a szemébe, akkor azzal azt gondolhatja, nem vagy egyenes ember, vagy hogy nem is érdeklődsz iránta igazán.

2012. jan. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg amióta megtudtam, h a pasik mennyire szexmániásak, meg mindig azon jár az eszük, sportot üzök az utcán a szemezésből, és feltünően sok pasi a szemembe néz, pedig nem vok nagy szám.


Azért nem nézel a szemőkbe mert félsz, h elveszíted a kontrolt, meg az irányítást! Vigyázz a csajokkal boszik:)

2012. jan. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert tartasz a lanyoktol, meg szerintem azt sem akarod h lássák h van valami gondod
2012. jan. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!