Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit néztek meg leginká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit néztek meg leginkább egy srácon? A szem, tekintet tényleg az egyik legfontosabb? Ha megakad a szemetek egy pasin és csak néztek a szemébe az jót jelent?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 11:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az jót jelent bizony :)) Én elsőnek a srác szemét nézem, nekem az nagyon fontos :)
2010. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én ugyan úgy vagyok mint az első.
2010. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Jót jelent! Én a száját, és a szemét szoktam megnézni. A szeme mindent elmond, a száj, pedig a látható ápoltság! :D
2010. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Biztos h jót jelent :D
2010. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Hát először az arcát, aztán azt, hogy hogyan öltözik(itt nem a márkás ruha a lényeg, hanem az, hogy ne legyen igénytelen), a kezét, azt, hogy milyen magas(finnyás vagyok arra, ha valaki nálam kisebb, vagy akkora mint én, legalább egy fejjel legyen magasabb). Ja és, azt is megnézem(szagolom), hogy jó illata van-e. *-*

17L

2010. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
én a haját, cipőjét, kezét, száját:D nekem ezek a legfontosabbak
2010. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Cipőt nem értem :) Már többször is észrevettem hogy lányok nézik a cipőmet, és nem tudtam hová tenni hogy miért nézik :) Az mit árul el, miért fontos?

2010. nov. 27. 15:46
 8/29 anonim ***** válasza:
En az arcát utána pedig a kézfejét, h mennyire ápolt....a kéz az nekem nagyon fontos! 23/l
2010. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én a viselkedését is nézem,mert nekem nagyon fontos az igazi énje,hiába néz ki jól a pasi ha számomra semmi izgató nincs benne.cipője is az ízlésről árúlkodhat,mert ha rajtad van egy mutatós poló és egy koszós cipő,akkor látszik hogy az illető játsza magát és felszínes.
2010. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
arc azon belül szem aztán száj utána magasság és haj:D de ha megakad a szemünk akkor az már nagyon is jó:D kár hogy nem tul gyakori XD
2010. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!