Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Nagyon fontos! Tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nagyon fontos! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Pár napja megvolt kicsit duzzadva az egyik kis szeméremajkam, kicsit viszketett is, de az már elmúlt. Tegnap este viszont turószerű folyásra lettem figyelmes. Már nem viszket, és nincs megduzzdva. Akkor ez most hüvelygomba? Szűz vagyok
2012. jan. 18. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Mindenképp menj el nőgyógyászhoz!

Ez nem olyan, amit csak úgy a gyikon megbeszélsz, vagy a patikussal megvitatod, csak naiv, felművelt emberek félnek a vizsgálattól!

2012. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"csak naiv, felművelt emberek félnek a vizsgálattól!"


Jajj ne add már itt a nagyon okos,művelt embert te gyökér!

Egyébként mindenki fél először és ezzel nincs semmi baj hogy itt is megkérdezi!És mi az h "felművelt"?Először tanulj meg írni ember!


Kérdésre: Mindenféleképpen menj el nőgyógyászhoz,mert ez gombás fertőzés.Akárhol el lehet kapni.Pl ha mész idegen helyre és leülsz a wc-re.Ennyi elég is,hogy elkapd.Minél hamarabb menj orvoshoz és ne félj annyira:) nem lesz semmi baj!

2012. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, félek a nőgyógyásztól, de majd csak megbirkozók vele.
2012. jan. 18. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz, de mondd el neki, hogy még szűz vagy. Akkor nem végez olyan vizsgálatot ami esetleg mélyebben lenne. Kintebbről vesz kenetet.

Amúgy nem borzalmas maga a vizsgálat. Javaslom ha mész egy hosszabb pólót vagy pulóvert vegyél fel, hogy takarja a feneked a vetkőzőtől a vizsgáló székig.

2012. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi. És lenne itt még egy kérdés. Sok kérdést olvastam, hogy borotváljuk-e le ott lent mikor megyünk nőgyógyászhoz. Szerinted mi lenne a jó?
2012. jan. 18. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rövidebbre szoktam vágni. A nődoki nem pasi (mint férfi), de mégsem állítanék be hozzá dzsungellel. Nyilván lássuk be, hogy a nődokit ez qvára nem érdekli, napi 10 punci után, neki teljesen mindegy milyen ott lent.
2012. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem en is csak levágom. és mindenképp nődokihoz megyek
2012. jan. 18. 10:18
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt iylen. azonnal menj el nőgyógyászhoz.
2012. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
A túrót a hűtőben kell tartani nem a p*nádba
2012. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Istenem, kedves utolso, hany eves vagy? egyaltalan lany?!
2012. márc. 7. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!