Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajuk van a nőnek velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van a nőnek velem?

Figyelt kérdés
Nyáron leszek 17éves, és még nem volt barátnőm... :/ Csókolóztam már, de kapcsolatom még nem volt. Nem tartom magam egy "helyes pasi"-nak, és az önbizalmam egyenlő a nullával, ezért nem is igen próbálkozom a lányoknál, de ők sem érdeklődnek irántam. Fogalmam sincs hogy hogyan kéne "udvarolni", vagy hogy mit csináljak, hogy végre legyen egy barátnőm?

2012. jan. 18. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
nekem volt barátnőm, de olyan kerek volta pi*ája, hogy legurult a székról, kinevettem, megsértődött elhíresztelte, és azóta több évtized telt el és nem merek a seggére gondolni :s
2012. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nok meg rad sem neznek csak esetleg lanyok, a nok nem vesznek meg eszre oda meg fel kell nojel!


31 L

2012. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát előszőr is szerintem kezdeményezni kellene, annak aki neked tetszik és valamennyi önbizalom mindig szükséges mindkét félnek, sose tudhatod meg hogy a lányok igazából mennyire tartanak téged helyesnek ha nem kezdeményezel, vannak olyan emberek akik teljesen normális vagy tényleg szép arcúak de a többi ember nem mer kezdeményezni náluk mert félnek hogy úgyis visszautasítja, elvégre "olyan jól néz ki és biztos nem kell egy ilyen sehonnai valaki mint én" de ha csak simán visszafogottabb vagy zárkózottabb vagy, nehezen kezdeményezhetnek feléd, mert annál inkább nem tudják hogy mire számítsanak tőled reakcióként, meg kell nyílnod valakinek ha akarsz valamit tőle, de a nyitottság akkor is jó ha nem, és majd tőled akarhatnak valamitXD ammeg nem ismerlek, lehet h egy bunkó parasztként viselkedsz általában, amit csak az egy-éjszakára-való lányok szeretnek talán, de lehet hogy csak figyelmetlen vagy, szóval ennyit tudok mondani amit eddig leírtam, tippelgetveXD
2012. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajuk,lehet,hogy ezt a bizonytalanságot érzik rajtad.Nekünk határozott pasik kellenek.:)

Ha talán változtatnál egy kicsit a kisugárzásodon,azáltal,hogy önbizalmat szerzel...


Meg hát kedveskedni kell a lányoknak,jófejkedni,viccelődni.Hidd el,egy kevébé jó pasi a humorával sikeresebb,mint egy Armani pólós,IQ-nulla,humortalan személy.

De egyébként én azt mondom,hogy inkább a tanulás legyen az első.;)

2012. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg 19 évesen volt pasim először, addig még csak nem is csókolóztam, és akkor mi van?

26N

2012. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legyünk őszinték, valószínű, hogy nem is lesz, vagy, ha lesz, akkor nem éri meg.

Egyébként meg oda kell menni, aztán 200 - ból 1 - nek bejössz és még be is vállal, ha szerencséd van. Akkor nem szabad szégyenlősködni, hogy ezek megközelíthetetlen izék. Ezek ugyanolyan szerencsétlen barmok, mint te, vagy én, vagy bárki más.

Udvarolni nem kell sehogy. Bármilyen hülyeséggel oda lehet menni. Ha bejössz neki és be is vállal, akkor jó az is. Ha nem, akkor meg ott kell hagyni.

2012. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!