Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem töketlen dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem töketlen dolog ha már egy nőnek kell kezdeményeznie?

Figyelt kérdés
Egy férfi dolga lenne, hogy meghódítsa a nőt, megszerezzen bármit amit akar becsületes eszközökkel. Nőnek csak viszonoznia kell az érdeklődést, adni magára és apró jeleket küldeni. Pl. szerelmet vallani, kapcsolatkezdeményezés már a férfi feladata lenne.
2012. jan. 14. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyenlőek a felek, nem? Egy párkapcsolat két ember érzelmeiről, kötelékéről szól. A nő is ember, ő is nyugodtan kimutathatja az érzelmeit és itt nem az "apró jelekre" gondolok, amit mi férfiak úgysem tudunk értelmezni, hanem pl. miért ne vallhatna egy nő szerelmet? Eléggé kiábrándító, mikor a nő játsza az elérhetetlen jégcsapot, a férfi meg összetöri magát...
2012. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én sem szeretem a fordított szerepeket..szerintem szánalmas.
2012. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nincs azzal semmi baj, ha egy nő teszi meg az első lépést, és nem a férfi. Én volt, hogy kezdeményeztem és évekig együtt voltunk. Én nem látok ebben semmi rosszat.
2012. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Amikor a mai világban már a lányok ennyire elutasítóak és a tükletes hapsira várnak, akkor minek kezdeményezni.


Jöjjön ő oda, ha tetszem neki.


Nem levegőből beszélek, sok lánynál próbálkoztam, volt, akit több hónapig ostromoltam, de minek, a végén egy bunkó állattal lelépett.


Az a baj, hogy ma már nem a kedves, hűséges, érzelmes fiúk a kelendő árucikkek.


22/F

2012. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A pasik bátortalanabbak mostanában, főleg mert egyeseket szinte egytől egyig visszautasítják a nők,nagyok az igények, talán az önbizalomhiány miatt is, szerintem semmi sincs manapság abban ha nő kezdeményez, ha ő érez többet akkor miért ne? Én pl. manapság már nem tartom ezt furcsának, meg régebben is volt.
2012. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 K.Missy ***** válasza:
Ez pontosan így van, ahogy mondod! Nekem ugyanez a véleményem, ezért is van, hogy sokszor megszenvedem, mivel csak lesnek bamba szemekkel, de talán túl buszke vagyok a nőiességemre, hogy én kezdeményezzek..azért mégis csak ők a pasik, ha ebben nem elég határozottak, akkor másban már nem reménykedheünk!!!
2012. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőek, de vannak szerepek... Úgy lenne rendjén, hogy a férfi kezdeményezzen. Kár, hogy sok tuskó ribanc elveszi a rendes fickók önbizalmát, normális lányoknak meg romok maradnak... Egy nőnek szerintem az lenne a dolga, hogy kihívóan viselkedjen, nőiesen, figyelemfelkelő legyen, szerethető, kiprovokálja, hogy akarjanak tőle valamit. Senkiért sem kell összetörnie magát, ott a következő ha nem reagál a nő arra, hogy akarják és mindent megtettek érte... Azzal sincs semmi baj ha egy nő kezdeményez, de nincs meg akkor a fickóban az, hogy én szereztem és vigyázok rá. Ezt hívnák vadászösztönnek. :) Ez az ami vonzó a "tuskó nagymenőkben". Nekem a kedves, hűséges, érzelmes férfiak az eseteim akiknek van önbizalmuk és határozottak, csak nem belém szoktak szerelmesek lenni. :) Persze, kulturáltan is vissza lehetne utasítani.
2012. jan. 14. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem töketlen dolog, sok oka lehet, hogy egy férfi nem mer egy nőnél kezdeményezni. Kishitűség ("Miért pont én kellenék neki?"), önbizlomhiány ("Ronda vagyok!"), vagy csak sokszor utasították már vissza.


A jelenlegi kapcsolatomnál én kezdeményeztem (igazából csak egy finom lökést adtam a dolgoknak), abszolút nem bántam meg és nem is érzem úgy, hogy a barátom emiatt kevesebb lenne.


26/N

2012. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!