Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt sok pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt sok pasi?

Figyelt kérdés

Miért jó az néhány fiúnak, hogy van egy lány aki nagyon tetszik nekik, de mégis 20 másikkal összefeküdnek, és azt a lányt aki nem érdemelné meg hülyítik?. És miért van az, hogy sokan amikor nem érnek el lányt rögtön k*vának minősítik a csajt. Ez miért jó nekik? Vagy csak ezzel szórakoztatják magukat? Vagy egyszerűen magányosak? (Mielőtt bárki mondaná: Tudom hogy sok lány is ezt csinálja DE A KÉRDÉS A FIÚKRA VONATKOZIK ezért ha lehet ne vonja bele senki a nőket)

Nemet és kort is írjatok


2012. jan. 18. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mert a szüleid testvérek.
2012. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok ilyet. Másoknak meg biztos így esik jól:D
2012. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
first world problems...
2012. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezek a kérdések annyira gyökerek. és egyébként bármit meg lehet kérdezni (pl. miért van az hogy afrikában ártatlan gyerekek éheznek), és igen, ha ezt akarod hallani, akkor jó, igazad van... de mit érsz el ezzel?? úgyse fog ez sose változni!! tanulj meg alkalmazkodni, és ne törődj ezzel.
2012. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfiúi büszkeség. Ha nem tudnak becserkészni egy lányt akkor ri*banc. Ne keress logikát nincs :D De amúgy én ilyennel még nem találkoztam hogy egy fiúnak bejön egy csaj és helyette összefekszik 20 másikkal. Ha nem kekszi akkor a lábára áll és odamegy a csaj elé és elmondja mi a helyzet.
2012. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok pasit nem értek meg,pedig én is az vagyok....

Miért csinálják,azt nem tudom,én nem eszek ilyeneket.(22-F)

2012. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!