Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőcsábász pasi szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőcsábász pasi szerethet egy csajt, vagy csak a kufircra hajt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
egy ideig úgy él h próbál érzelmek nélkül élni, szerelem nélkül és csak a farkára gondol, de szinte minden ilyen pasinak illetve fordítva nőnek is szokott jönni egy olyan ember az életében akibe hírtelen beleszeret, mert hírtelen felcsillan a szeme, hogy "jééé ez valahogy más"
2012. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még kettőt és könnyebbet!
2012. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha valami nagyon megfogja a lányban, akkor igen. de ezt csak ő tudhatja - vagy még ő se.
2012. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak a nuni! De ez így is van rendjén, hisz a nő a férfi szórakoztatására lett teremtve. Másra alkalmatlan.
2012. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szeretheti, de csak miután kipróbálta hogy milyen az ágyban. ja és nem rólam van szó, sosem lennék ilyen :D
2012. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nálad csak a kufircra hajt, és meg is lesz neki.
2012. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen,szerethet mivel tobb ijen peldat lattam mar(legjobb baratnom is igy volt)Egy ojan sracra hajtott aki mindenkivel lefekudt es semmi mas nem erdekelte csak a sex...Szep sracrol van szo akire a csajok ragadnak szoval probalkozott annak ellenere,hogy szoltam neki nem jo otlet.Mikor masnap felhivott azt monta ,,a srac agyaban vagyok''Tudtam,hogy masnap ki ki megy a maga utjara.Meglepodtem mivel mar 4es fel eve vannak eggyutt es mar gyerekeket terveznek szoval van ijen:)
2012. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!