Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak nagy része miért nem add esélyt a vissza huzodó csendes fiuknak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 02:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*visszahuzodó
2012. jan. 19. 02:07
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem arra vágynak, hanem bulizni akarnak, jól akarják érezni magukat.
2012. jan. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Macs1209 ***** válasza:
Honnan tudnák, hogy mit akarsz, ha nem mész oda ?
2012. jan. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert biológiailag arra vannak kódolva, hogy a génjeiket lehetőleg a legerősebb és arra legalkalmasabb (lehetőleg alfa) hímmel társítsák.

Amíg visszahúzódó és csendes vagy, nem sok esélyed van.

Ugyanakkor érdekes, hogy nekik is van egy "belső védő" mechanizmusuk, amivel általában nem a legférfiasabb,legvadabb,legagresszívebb kant választják, mivel 'tudják' kódolva, hogy az őket is elhagyja előbb utóbb, hogy még több nővel keveredhessen.


(:

2012. jan. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
mert a lányok férfit akarnak, nem egy védencet, akit babusgatni kell...
2012. jan. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem igazuk van pedig én ilyen vagyok/voltam.

Egy gyamoltalan nem férfias ergo nem érzi magát biztonságban mellette.

2012. jan. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Adnak esélyt, de csak ha jól néz ki az illető.
2012. jan. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mit vársz, hogy a nyakadba ugorjanak? :) Egy ideig én is vártam a sült galambot 0 csaj lett belőle. Hozzácsaptam némi magabiztosságot meg még pár okosságot, és tádá perpill 2 csajjal keverek folyamatosan és másik 4-el van találkám eltervezve :)21/F
2012. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Mert a fiatal lányok jó nagy többsége a nagyszájú, beképzelt pö*öket szeretik, akikkel villogni lehet, hogy "hehe milyen kemény csávó a fiúm", de semmi többre nem alkalmasak ezek. Később sokan felnőnek, de sokan még főzni se tanulnak meg, az életre is alkalmatlanok. Neked egy felnőtt gondolkodású, érett nő kell, olyan, amilyen férfi te is vagy, nem egy rib*. Olyat keress, aki komoly gondolkodású, viszont sajnos abból nagyon kevés van, de azért kitartás!
2012. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó...képzeld, az érett nőknek is férfi kell. Ez nem jelenti azt, hogy valaki nagyképű, bunkó, mellét verő majom. Ez elmondom neked, mit is jelent. Egy magabiztos, erős, határozott férfit, akihez odabújhatok, aki le tud rendezni ha hisztizek vagy gyerekes vagyok (nem megver, hanem elmondja, hogy figyelj kicsim, állítsd le magad, mert...), aki erős váram, támaszom.


Egy visszahúzódó csendes fiú nem nevezhető férfinak, de komolynak sem. Inkább egy kisfiúnak, aki még visszavágyik az anyukája szoknyája mögé mert megijeszti a csúnya nagyvilág és a felnőttlét.


Egy érett nő apát és családfőt keres, nem egy gyereket, akit örökbefogadhat.

2012. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!