Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt írta a horoszkóp tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt írta a horoszkóp tegnap hogy legyek nyitott és felejtsem az előítéleteket, mert mostanában könnyebben kialakulhat párkapcsolat. Higgyek neki?

Figyelt kérdés

2012. jan. 19. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt írta az éves, hogy elképesztő karrier fejlődés áll előttem.


Nos... Egyenlőre továbbra is munkanélküli. :D

2012. jan. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zseni001 ***** válasza:
ne
2012. jan. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mer voltam jósnál, és tökéletesen olyanokat mondonak, ami igaz. mm én is azt gondolom saját magamról. meg hogy engem fog megtalálni a szerelem, nem én ót.

a bakok horoszkópja általában a szerelemről párkapcsolatokról szól, de van legalább 8 bak ismerősöm akiknek szintén sose jön össze semmi, ahogy nekem sem :S

2012. jan. 19. 03:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ezekben, nem ezen fog múlni...

Ha előítéleteid vannak azokat úgysem fogod egykönnyen legyőzni, ha meg csak emiatt most figyelmen kívül hagyod csak akkor a későbbiekben vissza fog térni az előítéleted és csak több gondot fog okozni...

2012. jan. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de mind azt mondja ami igaz rád.

Ebben rejlenek a képességeik. Úgy fogalmaznak, hogy mindenki megtalálja magában egy apró darabját amitől az egészet igaznak hiszi.

Holott csak parasztvakítás az egész. Szó szerint.

2012. jan. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom :P
2012. jan. 19. 03:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos a horoszkóp tipikus általánosító, önbeteljesítő "tudomány". Olyan dolgokat mondanak, ami bárki számára elhihető általánosságok, tehát mindenki magára ismer. Pl ez is a kérdésben: legyél nyitott, felejtsd el az előítéleteket, mert könnyen kialakulhat párkapcsolat. Most őszintén ezt a világon minden 12 évesnél idősebb emberre rá lehet húzni. Aki meg elolvassa, az elhiszi, hovatovább még gondol is valakire, csakhogy megerősítse magában mennyire igaz ez a jóslat.
2012. jan. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!