Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy aki igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki igazán tudna szeretni és hűséges lenne, megbecsülné a párját annak nem jön össze, míg aki akárkivel félrekefél és nem is tiszteli szereti igazán a párját annak meg összejön? Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy?
2012. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam, talán túl sokat is és emiatt vagyok egyedül. :(


29/F

2012. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Aki nem tiszteli, nem szereti a másikat, annak igazából mindegy. Neki nem kell ahhoz szeretet, ahogy élje az életét. Akinek nem jön össze, az a szeretet keresi.
2012. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az elet csupa kibasxas:P
2012. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mintha csak én kérdezném. Kefélj, és válogasd meg kivel, majd csak összejön az a fránya szerelem. :D
2012. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
aki nem keres,nem is talál...am ne általánosíts,mindenkinek megvan a párja valahol csak meg kell keresni ;)
2012. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
velem is így van kib*sztak velem kétszer...de megyek tovább és harmadjára úgy kib*szok valakivel, hogy ez megemlegeti..csak vicceltem. maradok jó és remélem a legjobbakat..:D
2012. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
amúgy fiú vagyok
2012. jan. 16. 22:57
 9/12 anonim ***** válasza:

nem egyértelmű, hogy fiú?! egy nő nem ír ilyet...

üdvözöllek a való világban!

2012. jan. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 B.angel ***** válasza:
Ces't la vie! (Ilyen az élet!) De tényleg. Egész egyszerűen ne is próbálj magyarázatot találni. Pár éve én is próbálok rájönni, de szerintem felhagyok vele és reménykedek, hogy nekem mondjuk még 19 évesen nem jött össze a szerelem, másnak igen (vagyis nem szerelem, ami félrek*rásból áll, de érted :)), de lehet nekem meg lesz férjem, gyerekem, szerető családom, jó állásom. Addig a többi egy kiélt kurv@/hímringy* lesz. :)
2012. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!