Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány állandóan kritizál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány állandóan kritizál egy fiút, azt miért csinálja?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy csak ilyen a természete.
2012. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
attól függ...a szemébe mondja?...vagy a háta mögött kritizálja?
2012. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szemébe.
2012. jan. 19. 09:56
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor nem közömbös neki...
2012. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
hát akkor az van,hogy nem vagy szimpi neki...nem ismerem a körülményeket,de a lányok azokat kritizálják,akiket nem akarnak maguk mellett tudni,és így próbálják finoman lekoptatni. persze ez attól is függ h a kritizálás milyen mértékú,ha durva és sértő,és megalázó a fiú számára,akkor akkor kopás van...ha viszont csak játékos ugratás,ami nem fáj a fiúnak,akkor épphogy azt jelenti,h bejön neki...a kritizálás mértékétől,és az adott szituációtól függ.amit neked kell tudnod
2012. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Én is ismertem ilyen hülye p.csát, kritizált, folyamatosan piszkált de mindig rajtam lógott. Nem szabad foglalkozni az ilyennel, dobni kell. 34F
2012. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vagy épphogy tetszenél neki, de vannak hibáid, amiken változtatni akar, és azért kritizál,mert azt várja, hogy majd változtatsz azokon a dolgokon, amiket kritizál
2012. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tetszik neki a pasi, de a pasi nem figyel rá, ezért megpróbálja lehúzni és elhitetni magával, hogy a pasi tele van hibákkal és nem is kell neki.
2012. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Tetszel neki :) engem egy fiu kritital naponta .te tom hogy tetszem neki
2012. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
kritizál
2012. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!