Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mért gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mért gondoljátok, hogy a lányoknak a bunkó fiúk jönnek be, és nem a kedves, aranyos félék?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatből?
2012. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én bunkó vagyok és bejövök nekik. problem? de ha nem, akkor is
2012. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt ki mondta?
2012. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mindenki ezt mondja és a mai színvonalat tekintve "ilyen téren" igazuk is van.
2012. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért gondolom ezt, mert eddig egész életemben ezt tapasztaltam. Vékony, alacsons, kölyökképű, kedves és intelligens srác vagyok, és nem látom a hölgyek hatalmas lelkesedését irányomban, sőt számos elutasítás is ért. Ellenben azt tapasztalom, hogy a magas, nagypofájú, kigyúrt bunkók, bárkit megkaphatnak, és itt nem a plázacicákról, hanem az átlaglányokról beszélek. Nekik is ilyen férfi kell, mert biztonságérzetet ad.


22/F

2012. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert mindig őket választják helyettünk.
2012. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert így van, bár a külső fontosabb nektek.
2012. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
talán tapasztalatból? nem talán, biztos!
2012. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nekem is tetszenek a bunkó srácok. Nem tudom miért, de eddig akik tetszettek mindig elég parasztok voltak másokkal. Azt szeretem, hogy velem kedvesek. Viszont aki most tetszik az teljesen az eddigiek ellentéte. Aranyos, kedves, udvarias. Egyszerűen rettenetesen édes. Teljesen oda vagyok érte. :) Kicsit furcsa, hogy sose bunkó, de hozzá lehet szokni.
2012. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a kedves,becsületes,udvarias tipus vagyok de a hülyeségekre nem tudok nemet mondani és nem az a full totál izomagy vagyok akinek még a farkán is 50kg izom van hanem olyan alapvető dolgok kockahas...stb.de a lényeg akárhogy próbálkozok egy lánynál aki nagyon bejön nekem,ő ink egy bunkó,önző,szemét csávóval jár aki még az ajtót se nyitja ki a lánynak.Ezt én sose értem meg...(5évig karatéztam)
2012. febr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!