Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki úgy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki úgy néz ki, mint egy plázacica, de?

Figyelt kérdés

...erkölcsös és intelligens?

Jó lenne, ha lennének ilyen lányok, mert a plázacicák jól néznek ki, de hülyék és ribik, az intelligensebb lányok pedig általában nem a világ legszebb teremtményei.

Esetleg ez egy vagy-vagy jellegű dolog?:|


2012. jan. 16. 20:34
1 2
 1/19 lizzi77 ***** válasza:
86%
Hát édesem, ez pedig a vagy-vagy kategória... Szted egy erkölcsös+intelligens lány mi a fenéért érezne késztetést arra, hogy ribancnak öltözzön????
2012. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 zseni001 ***** válasza:
Túl sok időd van...
2012. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Hát én olyan vagyok pedig :D Nem ribancosan öltözködöm hanem csinosan, vonzóan :) + kitűnő tanuló

16/l

2012. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem kell úgy öltözni, de mondjuk szép arc, jó tesz, némi smink, vonzó hajviselet...
2012. jan. 16. 20:41
 5/19 A kérdező kommentje:
Akkor a te férfi ismerőseid szerencsések, kedves harmadik válaszadó.
2012. jan. 16. 20:41
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Azért néz ki jól a plázacica mert:

-van rajta 2 kg smink

-általában műkörmei és sokszor műmellei, műszempillái, műhaja (póthaj) de legalábbis valószínűleg festett haja van

-kihívóan, k*rvásan öltözködik

-sok szolizik is



Viszont az intelligens lányok között is vannak szépek, csak nem hívják fel magukra annyira a figyelmet...

2012. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hát én olyan vagyok pedig :D Nem ribancosan öltözködöm hanem csinosan, vonzóan :) + kitűnő tanuló"


Kitűnő tanuló, attól még lehet emberileg nulla.


Amúgy a kérdésre válaszolva, attól függ, hogy mi számít szépnek. Az, hogy valaki kirakja a seggét és a mellét, vagy ha tényleg harmóniát sugároz a megjelenése, ízlésesen öltözködik, kedves az arca stb. Ez utóbbi kategóriában szerintem találsz intelligenst is.

2012. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok emberileg nulla ;) (harmadik válaszoló)
2012. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
kitűnő? és? rengeteg strébert ismerek,de csak magolnak és hül ye pic sák:)
2012. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

ugh, leszálnátok róllam? nem vagyok stréber csak jó a memóriám, és van inteligenciám, azért öltözök szépen mert így én is jobban érzem magam..

Lényeg ami lényeg, léteznek intelligens "plázacicák" de nem sok :P

2012. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!