Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan láthatom hogy tetszem-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan láthatom hogy tetszem-e a csajnak minden nap látom a villamoson és sokszor nézz engem és mikből láthatom hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
mert ha tudnám akkor oda mennék..
2012. jan. 19. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
pl ha néz téged akk menj oda.
2012. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, csak ha beszélsz vele.
2012. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk lehet, hogy ez nem fog tetszeni, de pont azért szoktunk mi férfiak kezdeményezni egy nőnél hogy ez kiderüljön. S igen, ez sem fog tetszeni benne van a pakliban a pofára esés lehetősége. De ez egy ilyen ipar.

Ha nem egy "discoban egy vodkáért lepipál" csajt akarsz, akkor bizony így megy ez. S még így is benne van a pakliban, hogy a harmadik mondatnál te fogod otthagyni a frászba.

2012. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 menta34 ***** válasza:

Csak ésszel. Ilyenkor szokott lenni az, hogy

- miért néztél?

- azt néztem mit bámulsz te ökör :D

2012. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem mosolyogj rá :P
2012. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!