Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor hallottam, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallottam, hogy ha a férfi, aki tetszik, gyakran kimonja a neved beszélgetés közben, az jó jel? Igaz ez, miért?

Figyelt kérdés
Most komolyan.
2012. jan. 13. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
annyira igaz, mint amikor kiráz a hideg, akkor szellemek mennek át a testeden, amikor sokat csuklasz, mert emlegetnek.
2012. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretik ha a nevükön hívják őket...én ezt olvastam. Gyakran kimondom a nevét, bárkinek akivel beszélek, legyen az nő, vagy férfi...
2012. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha addig nem volt pl szokása, de mostanság annyit használja, hogy már feltünő. És amilyen kedvesen mondja. :)
2012. jan. 13. 11:10
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Najó, azért ez már looolXDDDD


Oké, akkor ezek szerint a legjobb barátom menyasszonyának full bejövök, mert mindig a nevemen szólít... sőt, akkor az összes csajnak is az egyetemen.

2012. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó! A megszólítás más.


Ha beszélget veled, valaki és tegyük fel Norbi a neved, és minden 3 mondta után kimondaná, kicsit fura lenne, nem?

2012. jan. 13. 11:16
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
De már miért lenne fura? Ha a nevemen szólít? :D
2012. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen,szerintem is jelent valamit,ha kimondják a neved.Kimeri mondani,mer a neveden szólítani.

Engem pl soha senki sem szólít élőben(max sms-ben)a nevemen,esetleg még a szüleim.

2012. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
én szerintem nem számít semmit,én az ilyeneket nem szoktam figyelni,akkor se ha engem szólítanak sokszor a nevemen meg akkor se ha én ,ez nálam, ha van ilyen akkor indirekt,18F
2012. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

most egy olyan dologról kérdezed a fiúkat, amit ők sem tudhatnak. lehet így van, de mivel ez nem tudatos, nem fogják tudni, miről beszélsz.


és általában azt jelenti, ha sokszor kimondják a neved, h érdekled őket. de persze nem feltétlen.

2012. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!