Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen ruha számít szexisnek, egy pasin?

Figyelt kérdés
Mi ugye ha meglátunk egy csajt mini szoknyában, vagy bikiniben, egyből beindulunk. Számotokra hogy legyen felöltözve egy pasi hogy beinduljatok, hogy szexis legyen???:)))
2012. jan. 19. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem a beszartam nadrágtól, és nem a loncsos , agyonzselézett hajtól,meg az ápolatlanságtól.
2012. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
munkaruha ;)
2012. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első! akkor mi az ami bejön?:D
2012. jan. 19. 20:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Gondolom egyéne válogatja, nekem nagyon bejön az ing. Nem kell fehérnek lennie mindenépp, lehet más színű vagy mintás is, de ne legyen túl hivalkodó, legyen szolid. A felső két/három gomb (nem több) kigombolva. Na?


Egyébként függ a kortól, szituációtól, testalkattól, hogy kin mi mutat szexisen. Mennyi idős vagy?

16/L

2012. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Öltöny, az elegáns férfit nem lehet überelni :)
2012. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak egy törülköző.
2012. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Zselézett haj,deszkás cipő,felső mind1,csak ne feszülős b,zis rózsaszín.:D
2012. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

v nyakú (nem búza színű) póló, kicsit szűkebb cső (NEM RÉPA) gyatya pl.

de az öltönyt tényleg semmi sem übereli :)

2012. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

na, tehát akkor az elegáns cucc bejön :D

3. válaszoló! 21 éves vagyok!

2012. jan. 19. 21:33
 10/13 Kucskár Gyuláné válasza:
egy pasi munkásruhába a leg dögösebb!na és hossszú haj,magas izmos! mint az én szerelmem!
2012. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!