Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szerelmes belém vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelmes belém vagy akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés

3 Évvel ezelőtt nyáron volt egy barátom,akivel nem voltunk sokáig együtt,max két hétig,de ő nagyon szerelmes volt belém és velem volt az első csókja!

Hát azóta már ő is és én is boldog párkapcsolatban élünk(én 2 és fél éve,ő több mint egy éve),de manapság egyre gyakrabban ír rám MSN-en és kérdezgeti,hogy hogy vagyok meg ma is pl azt kérdezte meg,hogy én az utána lévő barátommal lefeküdtem-e?

Amikor megkérdeztem,hogy ez most hogy jutott eszébe meg hogy miért kíváncsi rá,akkor azt válaszolta,hogy ez tegnap este jutott eszébe és,hogy csak kíváncsiságból kérdezi?

Nem tudom,hogy mindez tényleg csak kíváncsiság vagy valami más is állhat a háttérben?

Ja amúgy a múltkor is azt kérdezte meg,hogy sokan próbálkoznak e nálam,mire én mondtam,hogy nem,erre ő azt válaszolta,hogy de hogy lehet ez,vakok az emberek,mert hogy én milyen szép vagyok és,hogy miért nem próbálkoznak!?

Erre én megkérdeztem tőle,hogy mit szól a barátnője,hogy másoknak ilyeneket mond,amire azt a választ kaptam,hogy ő másoknak nem mond ilyet,meg hogy én most nehogy azt higgyem ő udvarol nekem,mert nem csak őszinte...!

Na ezek után nem tudom,hogy mit gondoljak...!?

Most meg azt mondja,hogy milyen szerencsés a barátom!De amikor megkérdeztem,azt mondta,hogy minden rendben van vele és a barátnőjével.

Kérlek írjatok minél többen,hogy mit gondoltok erről a helyzetről,előre is köszy!

Üdv!


2009. máj. 27. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy kiszeretett a barátnőjéből és most megint rád vágyik??? :S

és csak azért mondja hogy jól megvannak mert úgyérzi nincs már esélye nálad?

nekem ez jött le

2009. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én azt gondolom hogy most felbukkanttaok egymásnak benne felevenedett a múlt és azt gondolja mivel szerinte nagyon szép és vonzó vagy számára hogy talán amit akkor nem tettetek meg most talán majd megteszed vele.vagyis hogy be tud e cserkészni az ágyába vagy sem.ha okos vagy nem hagyod ne szúrd el a kapcsolatodat! ami eddig működött
2009. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!