Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék össze vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze vele? Ez nem a "13 vagyok és szerelmes" kérdés. Ez komoly. Mit akarhat a lány konkrétan, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 lány, akivel párszor randiztam, nagyon kedvelem, meg ő is kedvel és a 4. randin megcsókoltam, de ő nem akarta.Azt mondta, h inkább ne, most nem akar járni senkivel, az előző barátjával is azelőtt kezdett el járni, h jobban megismerte volna...de olyat is mondott, h más tetszik neki, aztán meg olyat, h annak a másiknak ő nem tetszik...mondta, h ő nagyon szívesn járna velem, de most egyszerűen nem...aztán hozzá tette, h randizzunk még egy párszor.

Ennek ellenére nekem az cseng a fülemben, h más tetszik neki.Most akk kezdjek versengeni érte?küzdjek?Most akk mit kellene tennem.Nagyon kedvelem, most sokmindenre képes lennék.Most akkor akar tőlem valamit egyáltalán?

amúgy 18 évesek vagyunk mindketten.

Am holnap v holnapután találkozunk.Ezt tőle is meg fogom kérdezni, de szeretném a legjobb formámat hozni.Tudom, h minden lány más....de azért mit csinálhatnék?mivel imponáljak neki?


2010. aug. 25. 18:26
 1/6 kkzz ***** válasza:
28%
Először is szívj magadba egy kis intelligenciát. "Akk", "am", sehol egy szóköz, kérdő mondat végén pont. Mi vagy te, b*zi?
2010. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem kellene nagyon ráakaszkodni. legyél előtte sokat - de ne nagyon méltasd figyelemre. nem rohanhatunk mmindig egy vonat után, ami (még) nem vesz fel :/
2010. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha a lányok nem tudják, hogy mit akarnak. Egyszer ilyenek, másszor olyanok. Bizonytalanság.. Szerintem ne versengj, mert ha fölösleges, akkor csak még nagyobb fájdalmat okozol magadnak
2010. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak : inkább neked kellene inteligenciában fürdened, h felfogd...a kérdés azért van, h válaszolj rá, nem pedig azért, h ellenőrizd a helyesírásomat.Mellesleg tényleg nem raktam vesszőt sem kérdőjelet, de metségemre szóljon, h kapkodtam.

Én is erre gondoltam.Nem fogok rohanni utána, ha fölösleges...és igen, elég bizonytalan, én is úgy látom.Ha látok esélyt, akk pedálozok, amúgy nem.

2010. aug. 25. 19:47
 5/6 A kérdező kommentje:
mondjuk szívesen meghallgatnék egy pár tippet, h hogyan tudnék imponálni neki.
2010. aug. 25. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
13 vagy és szerelmes...
2012. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!