Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez most furán fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez most furán fog hangzani, de van olyan közületek, aki megengedné, hogy egy idegen fiú szeretgessen titeket?

Figyelt kérdés
Ilyen kis egyszerű dolgokra gondolok, mint ölelgetés, puszilgatás és kedves szavak.
2012. jan. 20. 15:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
képet!!!!
2012. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 lizzi77 ***** válasza:
ja, képet!
2012. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

ide képet nem tszek fel, de privátban aki ír kaphat, bár az csak kép, élőben látnátok az lenne a tuti


most is próbálkoztam chaten és csak kidobtak, nagyon el vagyok keseredve :(


úgy látszik senki sem szeret és én sem szerethetek egy lányt sem :(

2012. jan. 20. 20:45
 14/24 anonim ***** válasza:
48%

Tudod mi jött le ebből nekem?

Hogy egy siránkozó, hisztis, önsajnáló, puha p_öcs vagy.

Az ilyenből lesz a papucsférj. Az meg senkinek nem kell.

A helyedben leköpném a tükröt, megmosakodnék, és nem viselkednék tovább úgy mint egy ovis kislány.

Amíg nem tudsz férfiként viselkedni nem lesz nőd, vagy ha igen, az meg fog csalni egy FÉRFI-val, mert melletted a nőnek kellene (morálisan) férfinak lennie.

Kicsit szívd meg magad és viselkedj méltóan!


21/L

2012. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

ma 20:54


Tudnék én szemét vadállat is lenni, de nem akarok bántani senkit sem, inkább a konfliktusokat is kerülöm, mert tudom milyen az, amikor bántanak testileg-lelkileg, tapasztaltam...

2012. jan. 20. 20:59
 16/24 anonim ***** válasza:

Idegen fiúnak semmiképp!!!

Kitudja milyen előélete van pont annak az idegennek aki a karjaidba engedsz.

Nagyon kockázatos de akkor sem!

2012. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ver meg a csajodat, csak hogy ne siránkozz, és legyél tökösebb!
2012. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Solarian ***** válasza:
Keress egy qurvát.
2012. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

ma 21:12


de ha egyszer ilyen vagyok, hogyan változzak meg?


ez olyan, mintha azt kérnéd, hogy holnaptól néger legyek!


lehetetlen küldetés


nincs önbizalma, hiába tetszem az ország másik végében élő lányoknak, nem hiszem el, biztos csak a kép sikerült jól stb.


de ha élőben tetszenék egy lánynak és meg is mondaná végre és ki is mutatná, hogy szeret és nem undorodik tőlem, akkor tudom, hogy rendbe jöhetne az önbecsülésem, de ez egy ördögi kör, mert én nem merek nyitni, a lányok meg még fososabbak, így maradok egyedül

2012. jan. 20. 21:22
 20/24 A kérdező kommentje:

ma 21:21


te is egy lelketlen szexgép vagy csak, ha valóban ezt tanácsolod -.-


nem érted, nem kértem szexet, csak ölelést, puszilgatást, egy kis szeretetet szeretnék adni, utána az sem bánom, ha soha többet nem találkozunk, de ez a kicsi is jól esne már, mert nekem ez is nagy érték

2012. jan. 20. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!