Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha minden nő udvariasan viselkedik velem?

Figyelt kérdés
Tehát amikor beszélünk, igyekszik gyorsan beszélni, amolyan magasabb hangszínnel. nem beszélek sok lánnyal, de akikkel igen, azok ilyenek. azért jött ez a kérdés, mert vannak olyan fiúk, akikkel röhögcsélve, másabb hangnemben beszélnek.
2012. jan. 20. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert vicces vagy és megnevetetted őket. Na meg sok lánnyal nem is beszélgettél akkor nem is tudod mit reagál a többség.
2012. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem nevettetem meg őket.
2012. jan. 20. 18:27
 3/5 Solarian ***** válasza:
Hogy csúnya vagy.
2012. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most komolyan?
2012. jan. 20. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy nézel ki de az szerintem két dolgot jelenthet. Vagy tényleg csúnyának tartanak. vagy pont azért mert túl jól nézel ki, szóval a két véglet. Legalábbis ha magamból indulok ki, mert én akkor szoktam ilyen lenni.
2012. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!