Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon jó (volt) a viszonyunk, hülyéskedtünk, barátok voltunk és vtak olyan jelek, amiről rájöttem, hogy én bejövök neki és én is elkezdtem vele flörtölgetni, adni a jeleket, hogy nekem is bejön, ahogy ő is tette felém, de amióta én is flörtölgetek vele, azóta menekül tőlem, hozzám sem szól, napok óta nem beszéltünk. Miért menekül és mért nem szól hozzám? Mi történt? Nagyon aggódom, mert én meg bele szerettem!!! Kérlek segítsetek!!!

21/L


2012. jan. 5. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Beijedt, lehet beléd zúgott és ezért kicsit besokallt.
2012. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leírnád kérlek, pontosan, hogy flörtölgettél vele?
2012. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, beszarós... Megijedt attól, hogy tetszik egy lánynak. Beszéld meg vele szerintem. Mondd el neki hogy tetszik neked.
2012. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pl: mondtam neki, hogy pedig egészen jól nézel ki (persze akkor mondtam, mikor oda illő volt, nem csak úgy odavágtam), más szemmel tekintek rá, mint eddig, becézgetem a nevét úgy, hogy odateszem a kicsinyítő képzőt pl: Ádámka, többet figyelek rá, segítek neki, ha vmit esetleg nem tud.
2012. jan. 5. 19:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Becézgeted. :D

Hát akkor nem tudom mi lehet. Nem vagy annyira nyomulós sem, akkor vele lehet baj. =/

2012. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez a flörtölés?

úristen :O mennyi csaj flörtölt már velem dikk...


vagy csináld normálisan, vagy sehogy :)

am meg beszéld meg vele

2012. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mért valyon mi? Ő sem csinált nagy jelzéseket, én sem akartam!
2012. jan. 5. 19:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint beijedt? Hát érdekes, így, akkor biztos nem jutunk egyről a kettőre..:(
2012. jan. 5. 19:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Mitől beszarós és mitől ijedt be? Még vmi ötlet? Esetleg nem szeretne kapcsolatot, mert fél tőle vagy nem akar? Ma sem szólt hozzám, kezdek besokalni és nem értem a szitut.
2012. jan. 6. 16:27
 10/10 Tomi (Ryen) válasza:
Lehet csak barát volt csak így felyezte ki és nem akar elveszteni ezért nem akar veled járni és kihátrál de ez persze nem biztos.
2012. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!