Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyultok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok hozzá lányok ha rátok ír valaki facebookon akit csak látásból ismertek a suliból?

Figyelt kérdés

Harmadikos vagyok ő elsős , bejelöltem egy kis ideje de még nem írtam neki, de nagyon bejön csak úgy érzem hülyén jön ki hogy csak úgy ismeretlenbe ráírok..

Hogyan álltok ehhez a dologhoz? Milyen témát fogadnátok szívesen?


2012. jan. 20. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én jobban örülnék, ha inkább odajönne szünetben...
2012. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak ott van körülötte jó pár ismerőse ez így elég ciki lenne..
2012. jan. 20. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel én szeretek ismerkedni, örülnék neki, hogyha rám írna egy olyan srác, akivel még nem beszéltem. Persze meg fordulna a fejemben, hogy esetleg akar valamit, de nem lennék vele bunkó, még ha nem is lenne az esetem.

Egyébként meg én is jobban örülnék, ha személyesen jönne oda hozzám valamelyik szünetben. Esetleg, ha cikinek érzed suliban, akkor derítsd ki, hogy hol lesz hétvégén és próbálkozz ott.

2012. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez ugye nem altalanos iskolara vonatkozik..?

amugy nyugodtan irj ra, en mindig beszelgetek a kollegaiddal, aztan altalaban friendzoneolom oket - altalaban nem az udvarlasi szokasaik miatt. ugyhogy hajra! ;)

2012. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Középiskola
2012. jan. 20. 20:59
 6/7 Solarian ***** válasza:
Már megint ez a p.cs irt. fax kivan.
2012. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne írj rá! Menj oda élőben, fogd rá hogy számológépet akarsz kölcsönkérni, vagy atlaszt (mivel ezekből ugyanazt használjátok még) . Ha rendes a csaj, biztos ad vagy segít szerezni neked, cserébe elhívhatod egy randira..

És szerintem jó ötlet lenne, ha úgy mennél oda hozzá hogy "Szia, te vagy XY?" és mutatkozz be neki te is, mert attól hogy ismerőse vagy fb-n, nem biztos hogy ő is tudja ki vagy. Hajrá!

2012. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!