Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titekez ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titekez ez mennyire zavar vagy befolyásól?

Figyelt kérdés

Befele forduló mellbimbóm van ( [link] és ráadásúl a mellem is kicsi,70/B ( [link]

Kort is írjatok



2012. jan. 20. 20:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Inkább önbizalom hiányban szenvedek. Emiatt is. És köszi, de szerintem nagy a távolság köztünk a térképen :)
2012. jan. 20. 20:28
 12/23 A kérdező kommentje:
ma 20:27: ezzel én így születtem, mint a többi nő, aki ebben a "betegségben" szenved. Én erről nem tehetek, a melltartó meg úgy se
2012. jan. 20. 20:30
 13/23 tevetke ***** válasza:

Nekem is ilyen... igaz nekem nagyobb, engem különösebben nem zavart soha, én kb mindig is elégedett voltam a cicimmel :D

Sosem mondta még egyelten volt párom sem, hogy nem tetszik neki... Persze vannak olyan pasik, akiket zavar, de ilyen az élet, úgysem lehet mindig mindenkinek megfelelni. (mondjuk ez nálam soha nem is volt cél :D )

2012. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne,nem ez a leg fontosabb.
2012. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség, csak ilyen. Nincs ezzel semmi probléma!
2012. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

A helyesírásod? Az eléggé. :))


A melleiddel semmi baj. :)

2012. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"És köszi, de szerintem nagy a távolság köztünk a térképen :)"


Külföldi vagy? Kár... Pedig az önbizalmadat is helyrepofoztam volna:)

2012. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 tabaki ***** válasza:

1. Nem zavar.

2. Ez kicsi? Tökéletes! Mekkora dudákat akarsz? Remélem, nem azért böngészel ilyen linkeket, mert mellnagyobbításon jár az eszed! Verd ki a fejedből!

3. Helyesírás, hm, hm. Az bizony zavar, befolyásol... ;)

2012. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

az önbizalomhiány tök nagy baromság szerintem.. az én barátnőm is szégyellős volt előttem, stb. azért IS mert a 2 melle között van különbség (szemmel látható), + neki sincsenek kannái... = önbizalomhiánya neki is van..

de mikor velem van, szinte teljesen eltűnik az önbizalomhiány...


szóval ha van valaki, aki szeret téged, rohadtul nem zavarja SEMMI. mert úgy szeret ahogy vagy.. :)

2012. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
a kannák alatt a rohadt nagy mellet értem.. :D előző voltam.
2012. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!