Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mér jövök zavarba, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér jövök zavarba, amikor tudom hogy valaki néz?

Figyelt kérdés
én akkor is érzem hogy néz valaki, ha nem nézek rá. és amikor ez van, mindig elkezd felforrni az agyvizem :S
2012. jan. 18. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
hihi, vicces vagy! :D
2012. jan. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet :S
2012. jan. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zseni001 ***** válasza:
Ez van, nekem is szokott lenni ilyen. (Ez egy Jedi képesség is)
2012. jan. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és mi van, ha te nézed saját magadat?
2012. jan. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

első: nem viccként szántam, valóban így van. itt mindig olyan penge vagyok ami a szöveget illeti.


utolsó: hogy értve magamat? tükörbe? ott simán nézem magam percekig bármi zavar nélkül.

2012. jan. 18. 01:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül :S
2012. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert nem tudhatod h mi jár éppen a másik fejében és te kezdesz el azon filózgatni h vajon azért néz mert de szarul nézek ki ma, vagy mert van rajtam vmi érdekes, elcsúszott-e a sminkem, stb. Ez mindenkivel előfordul. Ha ez van, bámulj vissza az illetőre, egy idő után ő fogja kellemetlenül érezni magát.
2012. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!