Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg tetszenék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg tetszenék neki?

Figyelt kérdés

A gimiben van egy fiú, aki tetszik nekem. Még nem ismerjük egymást, köszönni sem köszönünk egymásnak. Szünetekben a folyosón észrevettem már, hogy többször néz, de ha közelebb jön, akkor mintha direkt kerülné a tekintetem.

Ma pl. 4-5 méter távol állt tőlem (szemben) és beszélgetett néhány osztálytársával. Én egyből kiszúrtam a fiút, majd láttam, hogy miközben magyaráznak neki, a fejét kicsit oldalra fordította (hogy lásson az előtte álló embertől, gondolom), és engem nézett, majd gyorsan elkapta a tekintetét, mikor én ránéztem. Többször is volt már ehhez hasonló, ez csak egy példa volt..:P

Ennyiből le lehet szűrni azt, hogy tetszek neki, vagy legalábbis szimpatikus vagyok a számára?

Facebookon nem ismerősöm, ha valaki kérdezné..

Bocsi, hogy hosszú lett.


2012. jan. 20. 21:07
 1/9 A kérdező kommentje:
*Még annyi, hogy hogyan tudnék "jeleket küldeni" neki, hogy tetszik nekem? Vagy hogyan, mivel próbáljak meg kezdeményezni, ismerkedni vele? Köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 20. 21:09
 2/9 Csokasi-a81 ***** válasza:
ha szembe jön veled a suliba mosolyogj neki, és remélhetőleg fog lépni.
2012. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tetszel neki szimplán menj oda köszönj és mutatkozz be neki a többi majd adja magát gondolom
2012. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdetnek meg teszi ha bejelölöd.:-)Utána kezdj el vele beszélgezni,az mindegy hogy facebookon vagy személyesen és ha tetszel neki akkor már ő fog oda menni hozzád beszélgetni.Sok sikert!14/f
2012. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Köszönj neki a folyosón, mosolyogj rá, mutatkozz be neki.

Vedd fel Face-en, és beszélgessetek, stb...

2012. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha igaz az, hogy tényleg ő is néz téged, akkor elég egy magabiztos mosoly amikor szemeztek. Akkor biztos lép majd valamit, ha te is tetszel neki. Ha meg nem mer lépni akkor egy gyáva.
2012. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hova jársz suliba?
2012. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

igen, sokszor szokott engem nézni. fb-n pár napja bejelöltem, vissza is igazolt, de még nem beszéltünk, és még élőben sem..

utolsó: ha te írtál üzit, válaszoltam:)

2012. febr. 2. 20:51
 9/9 anonim válasza:

Nekem volt hasonló esetem. Tetszett egy fiú, és én is láttam, hogy néz a folyosón, meg valahogy mindig összefutottunk. Reménykedtem, hogy nem véletlen, hanem ő próbálja így intézni. Nem tétlenkedtem, arra gondoltam próba szerencse. Bejelöltem facen, vissza is igazolt. Sokszor voltunk fenn egyszerre, de nem mertem írni, pedig mindig mondtam magamnak, hogy gyerünk, gyerünk, de nem. Aztán egyszer már nem bírtam magammal, és küldtem neki üziben egy szívet(<3). Akkor is fenn volt. Mikor elküldtem, rögtön meg is bántam, és kijelentkeztem csetről. Vártam a reakciót, de semmi. Elmentem lefeküdni, mert már este felé járt. Másnap, amikor fent voltam, észrevettem, hogy letiltott engem az ismerősei közül. Nem tudtam megnyitni a profilját. Azóta nagyon kínos nekem, kerülöm őt. Megkértem a barátnőmet, hogy adja be neki, hogy fogadás volt az egész, de ő nem hitte el.

Egy gerinctelen szemét, ha még annyit se tett meg, hogy ír nekem: Bocsi, de nem. Letettem róla, de még mindig tetszik.

Ennyi. Sok sikert.

2012. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!