Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti sem bírtok magatokkal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem bírtok magatokkal, ha 24 órán belül nem élveztetek el legalább egyszer?

Figyelt kérdés

Legyen szó szexről, vagy maszturbációról.


Nekem most nincs barátnőm, ezért marad az ötcombú csaj. Ha nem megyek el egy nap kétszer, de legalább egyszer, már totál bekattanok, állandóan ezen fantáziálok, és olyan csajokra is masszív merevedésem van, akikre amúgy azt mondanám, hogy "elmegy".


Ha megvan a napi egy, akkor még a testem teljesen az irányításom alatt van. De ma bizonyítanom kellett valahol, és ilyenkor előző este nem csinálok semmit. Úgy tudom a fiúk jobban teljesítenek ilyenkor mind fizikailag, mind testileg.


Ezért most már nagyon rá vagyok pörögve a témára. És őszintén sajnálom, hogy most nincs barátnőm, mert úgy megkapná, hogy valahogy így nézne ki a hátam: [link]


21/F


2012. jan. 20. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Üdv a nagy libidósok klubjában tesó!


22/F

2012. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Múlthét szerda óta nem élveztem, azt hiszem. Most akkor én különlegesen prűd vagyok?
2012. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én sem bírok magammal, a barátom sem bír velem:D 18/L
2012. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 2 hetente csapom ki egyszer.

még szűz vagyok tehát nem is tzdom milyen lehet a szex...lehet ezért is elég nekem 2 hetente 1.

19f

2012. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48 óra, de a többi stimmel
2012. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3.

Ez hazugágság, mert neked nincs barátod.

Amúgy meg igaz, kell az a napi 1. De elég csak két naponta. Szerintem te túlságosan túlfőtött vagy szexuálisan, kérdező.

2012. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában én is nehezebben bírom, ha legalább 1-2 naponta egyszer nem csinálom, de nagyon ritkán előfordul olyan időszak, mikor akár egy hónapig is kibírom nélküle.


28/szűzfiú

2012. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, bár ahhoz 24 óránál több kell, hogy teljesen elboruljon az agyam.
2012. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én akkor is kiverem legalább 1x ha tudom,hogy aznap szex is lesz. Ha nincs szex általában 3x szoktam. A rekordom 7 egy nap alatt.
2020. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!