Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki ennyire reménytelen eset a párkapcsolati életben, mint én?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincs olyan lány, akinek én is tetszenék és ő is nekem viszont, bár nemt tudhatom biztosra, mert a legrosszabb, hogy nem is mertem még kezdeményezni, ha tetszett egy lány nekem vagy úgy tűnt, hogy én is tetszem neki.


Szóval élőben való ismerkedés egy nagy nulla nálam, neten meg sosem fogok ki hajdú-bihariakat csak az ország másik végben élő lányokat, van akinek tetszem, de ő nekem nem jön be, de nem akarom megbántani és a táv miatt úgysincs probléma, mert amúgy sem tudnánk találkozni gyakran.


De mégis jó lenne már valakit a közelben találni, akinek én is bejönnék és ő is nekem és nem csak külsőre, hanem jellemre is.


Oly régóta szeretnék már egy normális, szép barátnőt ( de nekem amúgy tényleg sok lány bejön, elég ha vékony és van az arcában valami báj, ami megfog), de nem merek élőben kezdeményezni sem és nem tudok változni, pedig sok személyiségfejlesztő könyvet elolvastam, észre is vettem, hogy ha alkalmaztam az ott leírtakat, akkor sokkal több lány megnézett magának az utcán, buszon stb.


De ez már nem elég egy barátnőhöz és most is úgy fáj, hogy senkit sem szerethetek, olyan jó lenne már megölelni is azt a bizonyos lányt, ha létezne, de nincs, úgyhogy feladom, kész, ha eddig nem találtam meg, akkor ezután mi változna meg?


22 évess vagyok és még egy barátnőm sem volt, a csókolózást is csak részegen "tanultam meg" a többi tapasztalatlanságomról nem is beszélve.


De a legrosszabb az, hogy már annyira szeretethiányos vagyok és annyira szeretnék szeretni is, hogy szégyen vagy sem, itthon ölelgetem a takaróm, megpuszilom a párnám és elképzelem, hogy a barátnőm itt alszik velem.


Tudom szánalmas vagyok, de kösz, hogy megoszhattam az érzéseimet ezen a névtelen oldalon.


A pároknak meg üzenem, hogy szeressétek, becsüljétek meg egymást, talán nem is tudjátok sokszor mekkora kincs a párotok, aki szeret és ott van mellettetek, egyszerre öröm és egyben érzelmeket felkavaró látni, ahogy szeretgetiket egymást az utcán, buszon, városban vagy akármerre. A szívem hasad meg mindennap, de próbálok küzdeni félemberként is...


2012. jan. 20. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ámen XD
2012. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, ez nem egy valódi kérdés volt, ezért csak azt szeretném mondani, hogy ez egy igazán szép lélekfeltárás volt.

Ne add fel, biztosan rád talál majd a szerelem! Sok sikert!

2012. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 23:16


Kösz!


Már rám talált jó párszor, csak sajnos viszonzatlan maradt...

2012. jan. 20. 23:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nagyon nem nézel ki jól, akkor esélytelen vagy minden nőnél, ezt én is folyamatosan tapasztalom. Gazdag még lehetsz, azzal tudod kompenzálni a külsődet, mással nem.
2012. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ma 08:44


Sajnos igazad van, most már belátom, aki alacsony és vékony mint én az senkinek sem kell.

2012. jan. 21. 12:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Amikor szeretethiányom van,a sálamat szoktam rágcsálni.
2012. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én meg a párnámat szoktam puszilgatni meg a takarómat ölelgetni és azt képzelem, hogy itt fekszik mellettem egy csodálatos lány. :)
2012. jan. 21. 14:19
 8/14 anonim ***** válasza:

"...most már belátom, aki alacsony és vékony mint én az senkinek sem kell." ----->ha nem vagy elégedett a külsőddel, próbálj változtatni. A magasságodon nem, de azon, h vékony vagy, tudsz változtatni.

"....nem is mertem még kezdeményezni, ha tetszett egy lány nekem vagy úgy tűnt, hogy én is tetszem neki." ---->Muszáj kezdeményezned, ez a pasik dolga, és a lányok is szeretik, ha valaki magabiztos, férfias.

Egyébként nem minden lánynál elsődleges szempont a külső (nálam pl nem az), inkább a belső értékek.

23/L

2012. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kitti, minden lánynál a külső az elsődleges szempont, csak sokan nem tudjátok magatokról. Az meg épp elég, h a magasságunkon nem tudunk változtatni, mert 175 cm alattiakkal általában szóba se álltok.
2012. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

07:47-nek

Szia! Tudom, h vannak ilyen lányok, de én nem a levegőbe beszélek. Ha konkrét példára vagy kíváncsi: én 170 cm vagyok,a barátom 166 cm (ha magassarkút veszek fel, szembetűnő a különbség), a lába pedig vékonyabb, mint az enyém (nem vagyok kövér, és sosem voltam). De engem ezek egyáltalán nem zavarnak, mert szeretem, és tudom, h számíthatok rá (és nem, nem gazdag), okos, de nem okoskodó, felnézek rá, és ő is rám.

Ha pedig vki vékony, és nem elégedett magával, akkor edzéssel tud változtatni, a bátyámnak is sikerült, ő is vékony testalkatú.

Nem állítom azt, h könnyű a helyzet, és egy tökéletes világban élünk, de úgy gondolom, h nem reménytelen, mert szerintem napjainkban sok embernek szüksége van arra, h vkire tudjon számítani, és pusztán a jó külső ezt nem tudja megadni.

2012. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!