Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek, igaz lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem eléggé érdekes....nekem kerek perec 15 cm hosszú,de mindig is szerettem volna ha 2-3 cm-vel hosszabb lenne,azzal lennék elégedett és tegnap találtam ezt a linket.Szerintem ez kamu, vagy tényleg megnő aztán mikor abbahagyod a tabletták szedését akkor visszaáll minden vagy rosszabb lesz stb...


2012. jan. 21. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


Nem valószínű, hogy a cucc abbahagyása után kisebb/puhább leszel. Én nem ettől félnék, hanem attól hogy átb.aszás az egész. Ilyen nincs!


Bár elég meggyőzően tálalja a weblap... Én elgondolkodtam, hogy a 17-18 centis péniszemet akarom-e növeszteni... De most komolyan! Még ha biztosan használna a cucc, akkor sem feltétlen akarnék nagyobbat.


Végszóra: Szerintem kamu, de azt a pár ezer forintot megéri. Bajod nem lesz tőle, csak ideges leszel hogy elcseszted a pénzt.

2012. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még sosem próbáltam ilyen szereket, de egéybként szoktam konditerembe is járni, és arra gondoltam,hogy az mellett szedném, legalább akkor ha a farkamnál nem is de máshol elérek vele valami hatást.
2012. jan. 21. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem kamu az egész, és az összes alatta lévő komment is. persze, biztos inch-ben mérik a magyar férfiak... ha bedőlsz neki, ugyanolyan idióta vagy, mint ez a szarjankó.

arról nem is beszélve, hogy ilyet ír: "Mekkorát tévedtem! A méret a lényeg és ne higgy senkinek, aki az ellenkezőjét állítja!" na neki a seggébe dugnék fel én egy 20 cm-s faszt, csak hogy érezze, mennyire jó... nem számít a méret. és ezt tapasztalatból mondom, volt olyan, akinek nagyobbacska volt, és nem élveztem vele a szexet. a mostani barátomnak épp jó, bár néha még ez is fáj. volt egy barátom, akinek jóval kisebb volt, de mégis jó volt vele a szex. mondjuk az más kérdés, hogy a jelenlegivel sokkal jobban élvezem, de azért mert ő aztán használni is tudja. szóval ahelyett, hogy növelgeted, inkább próbáld meg használni, és tanulj meg örömet okozni a nőnek. mert nem attól leszel fasza gyerek, ha akkora a farkad mint egy lóé. 22/N

2012. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ki tudja mi a szar van azokban a tablettákban. nyugodtan szedjed de ha rákos leszel vagy más beetgséged lessz pár éven belül meg se lepődj!
2012. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sosem értettem miért fújják fel a férfiak ezt a méret-kérdést. Elárulok valamit, amit szerintem sok nő nevében mondhatok: Nem a méret számít. Akkor sem, ha ti azt hiszitek, hogy igen :)
2012. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!