Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lányok, mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tudtátok, hogy a férfiak azért választják a szőke nőket gyakran a barnák helyett, mert a szőke haj magasabb ösztrogénszintre utal, ami azt jelenti, hogy férfi agy szerint könnyebben ágyba vihető, de azok a pasik, akik komoly kapcsolatot akarnak, a barnákat választják?Szőke haj = magasabb ösztogénszint = termékenyebbség = fajfentartás nagyobb esélye. Persze ez nem tudatos. De ha általában egy pasi azt mondja, hogy a szőke nőkre bukik, valójában szexre hajt! Ezt olvastam egy könyvben, ami sokat megmagyaráz: Barbara és Allen Phase - Miért nem képesek többfelé figyelni a férfiak,és nem tudnak a nők...?


Fiúk lányok, mit gondoltok erről?


2012. jan. 15. 10:48
1 2
 1/18 pqpqpq ***** válasza:
45%
ez lehet a tapasztalata a konyv irojanak
2012. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Én nem szexre hajtok. Szexuális fantáziáimban is inkább barna lánnyal vagyok... :$

Szeretem az igazi szőkéket, mert nem tudom... olyan egzotikus szerintem, de ez nem jelenti, hogy ne akarnék komoly kapcsolatot.

21/F

2012. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy ez indokolatlanul túl van bonyolítva.
2012. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Tuti h nem, én egy szőke csajt akarok meghódítani és nem csak szexre kellene...

Ennyi erővel mi van azokkal a palikkal akik csak a barna vagy fekete nőkre buknak?

Vagy ennyi erővel a szőke férfiak nem olyan termékenyek? Kevesebb himivarsejtjuk van vagy mi?

2012. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem valami angol tudósok találták ezt ki? :D


A szőkék max figyelem felkeltőbbek, de szerintem semmivel se több. Sose a hajszín alapján választok, az összhatást nézem.


29/F

2012. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hat a ferfi,agy igy van kitalalva hogy 1dokogra (a vad becserkeszesenel) tudjon koncentralni, minden mast kizar. A no meg tobb dologra. (szedte a bogyot, kozbe figyelte van e veszely, meg a gyerekeket is.

Szerintem en is jobban felkapom a fejem agy szokere mar csak mert vikagosabb szin. De nekem nem hajfuggo hogy kit latok szepnek

2012. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Barbara és Allen Pease megbecsült szakértők a témakörben, és már több könyvüket is olvastam, ezt még éppen nem. Igazából lehet benne valami, mert amikor olyan kapcsolatra vágyok, hogy csak digi-dugi, akkor hajrá szőkék, de mostanában inkább a barna csajszik jönnek be :) Szóval lehet valóságalapja :P
2012. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez egy kapitális baromság.
2012. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem meg mindegy milyen a haja színe eredetileg,aztán meg mi van akkor, ha valaki festi?sok hülyeséget írnak könyvekben,így jobban el adható....
2012. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hülyeség! A hajszín nem határozza meg egy ember személyiségét.
2012. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!