Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miskolcon hol lehet 20-25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon hol lehet 20-25 év körüli pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,én nem ott lakok.
2012. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Debrecen környéki 22 éves pasihoz mit szólsz? :D
2012. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
messze van. :( meg nem is itt akarok ismerkedni. csak jó lenne tudni, hogy miskolcon hol érdemes nézelődni pasi ügyben. mert bárhova megyek csak idősebbek vagy gyerekek vannak.
2012. jan. 21. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Én jó párszor a II Rákóczi Ferenc megyei könyvtárban szemezgettem srácokkal :) Sokan járnak oda egyetemről pl...


De , amúgy van pár hely Szinvapark, Plaza (párokra jellemzőbb inkább), vannak kisebb kultúrált kávézók, teaház ( bár ide inkább párok járnak...)

Remélem segítettem valamit :)

2012. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Debrecen környéki fiú vagyok és bármit megadnék egy szeretnivaló, hűséges lányért. :)


Nem gond a táv sem, ha van kedved írj! :)

2012. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Senkit sem érdekel a sok debreceni köcsög, mert nem erről szólt a kérdés. Miskolci vagyok, 20-25 közötti, csakhogy nem ismerkedem a neten.
2012. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én győri vagyok de nagyon érdekelne hogy nézel ki. Csak úgy kíváncsiságból. :) Lehet?

27F

2012. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ma 17:15 én se neten fogok ismerkedni. de sokat segítenél, ha elmondanád, hogy hol lehet találkozni errefelé pasitársaságokkal. akik között van egyedülálló is. mert én bárhova megyek, akár szórakozóhely, akár beülős hely, akár pláza, akár sétálóutca, mindenhol csak 18 év alatti, meg 30 év feletti pasit találok. :D
2012. jan. 21. 19:00
 9/9 A kérdező kommentje:
ma 16:09 köszi, a könyvtárat még nem néztem. :D
2012. jan. 21. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!