Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből veszem észre hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből veszem észre hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú akivel most kerültem 1 osztályba és tetszik nekem. De nemtudom hogy én tetszem e neki. Néha látom h engem néz..dee miből veszem még észre hogy tetszem-e neki?


És normális válaszokat ha kérheteem. köszii :DD


2012. jan. 21. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Reklám:



Gyökér vagy!

2012. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha néz akkor tetszel eki. Ez tuti.
2012. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. : kösszi -.-"

2. : köszi a választ :)

2012. jan. 21. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapjában véve lehet, hogy tetszel neki. De nem jó dolog osztálytárssal keverni, mert a fiúk csúnyán vissza élnek vele. De te döntésed, ha összejöttök együtt is lesztek egy darabig, szakítotok és rossz lesz látni egymást minden nap. Én is összejöttem egy fiúval még régebben. Aztán gimibe az osztálytársam lett. Szoktunk beszélni, de igazból ronda lett vagy nem tudom, hogy mondjam és eléggé ockodóm tőle, mert a rossz napjaimon kicsit hányinger fakasztó is. Ne szóljatok le, nem voltunk együtt sokáig talán 2 hétig. Meg így igazán én se értem, de nem.:D
2012. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :) hát lehet h. igazad van . :/
2012. jan. 21. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Mosolyogj egyet,ha vörös lesz mint a főtt rák és el is fordítja a tekintetét,akkor "héccencség"! Ha meg beképzelt ,akkor vigyorogni fog,mert biztos sikernek veszi. Észre fogod venni,hogy milyen stílusban fog beszélni a dologról a többi fickóval! Az mindent elárul...

Ffi/37

2012. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!