Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan veszem észre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszem észre, ha tetszem valakinek? (:

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, ez a milliomodik ilyen kérdés, de muszáj volt föltennem. :D


Az a helyzet, hogy fülig szerelmes vagyok egy srácba. Szeretnék összejönni vele, de foglamam sincs, hogy van-e esélyem nála. Sajnos személyesen ritkán találkozunk, de olyankor mindig rám mosolyog, megáll beszélgetni, megkérdezi, hogy vagyok. Mindig kedves velem, segítőkész, amikor még volt pasim, mindig érdeklődött, hogy mi van velünk. Amikor kezdett széthullani a kapcsolatunk, ő mondta, hogy szakítanom kellene. És egyszer ugyanoda mentünk, és megkért, hogy várjam meg a házuknál, és menjünk együtt. :)

Az ismerősöm szerint van nála esélyem, de akkor miért nem lép?

Ezek ugye bíztató dolgok, vagy csak én látok beléjük túl sokat?

Előre is köszi a választ. :))


2010. okt. 24. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
xD -.-" Nemtom.. Hasonlo a helyzetem..
2010. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dejó, van sorstársam. :D
2010. okt. 24. 16:09
 3/14 anonim ***** válasza:
xD jah... De ettol meg nem lesz jobb a helyzet... :( Nemtudok erre mit mondani, komolyan magamnak sem!!
2010. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet h van esélyed, de az is lehet h csak barátkozni akar veled. Szokott bókolni, "perverz" poénokat elsütni v ilyesmi?
2010. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyszer-kétszer volt rá példa.
2010. okt. 24. 16:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, én is ebben a cipőben járok már hetek óta, és most elszántam magam, hogy megkérdezem tőle, hogy most hányadán is állunk!? Már előre parázok, de így már nem bírom tovább. Mi történhet? Legfeljebb visszautasít, de legalább megpróbáltam!
2010. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A régi ilyen furcsa kapcsolatomban az a perverz vicces meg stb. nagyon durván mindennapos volt. És a legjobb barátok lettunk... Vagy mégis más lett.. nemtudom..
2010. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
XD De sok cikis dolog és helyzet is volt persze.
2010. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Am. Hany evesek vagytok?
2010. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én 15, ő 17. De szerintem lehetett sejteni, hogy nem vagyunk valami idősek. :D
2010. okt. 24. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!