Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha mindig a lányok cipőjét nézem az utcán és az alapján ítélem meg hogy milyen lehet az a csaj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Normalis, en is ezt csinalom, de en a fiuket nezem. Hat abbol, h valaki milyen cipot hord, sok mindenre ra lehet jonni...szoval sztem ebben nincs semmi termeszetellenes

19L

2012. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet valakit megítélni a cipője alapján, ez hülyeség. Cipőfétis?
2012. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elso vagyok, es igen meg lehet itelni vkit a cipoje alapjan. Pl. folyton mocskos cipo=nem apolja magat, extrem szinu cipo=szereti felhivni magara a figyelmet, de nincs izlese. A cipo nagyon is szamit, ki szeretne egy olyan baratnot, aki a nagyija cipojet viseli, s ugy kiser el teged pl. a baratokkal valo talalkozora. Azert a kulsosegek is szamitanak valamilyen szinten
2012. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon vagyunk, nem? Az ember a legolcsóbb olyan cipőt veszi, amit még van gusztusa felvenni. Ez alapján nem nagyon lehet megítélni se pozitívan, se negatívan, mivel nem azt hordja, amit igazán szeretne.
2012. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

normális!


de az ítéleted légy kész megváltoztatni.


én is mindig a cipőket nézem, és az érdekel, hol vette.

bár merném megkérdezni!


és sokféle cipőt vesznek nálunk is az emberek.

(még akkor is, ha a választék másmilyen itt, mint máshol).

2012. jan. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!