Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra mennyire fontos, hogy a kiszemeltetek szeret-e, szokott-e olvasni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én lány vagyok, és számomra alapkövetelmény, hogy szeressen olvasni a "jelöltem". Viszont manapság egyre inkább kimegy a divatból az olvasás, és kíváncsi vagyok a ti véleményetekre a lányokat illetően!

(Olvasás alatt nem a Tvájlájt és egyéb mélyenszántó könyveket értem, hanem pl. szépirodalom, krimik, thrillerek, csillagászat, pszichológia, stb.)

Korotokat írjátok oda:)


20/L


2012. jan. 21. 23:09
1 2 3
 1/22 Macs1209 ***** válasza:

Nem követelmény. De minden esetben plusz pont. Van hogy

én is olvasok, akár krimit, akár mondjuk Vernét.


31F

2012. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány ha szeret olvasni és választékosabb a szókincse és emellett még műveltebb is az, aki szokott olvasni.


21/F

2012. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Skydive ***** válasza:
100%
Nos nekem fontos, hogy művelt legyen. Nem kell, hogy Platónt olvasson, de jó ha van fogalma a dolgokról. Ha olvas, az azt jelenti művelt, igényes. De ha ez mellé más nem társul akkor az ugyanolyan rossz mintha nem olvasna. Gondolok itt arra, hogy ha nem szeret kimozdulni, vagy ha nem elég szenvedélyes. Szóval meg kell találni az egyensúlyt :)
2012. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nálam eddig senki nem követelte meg :) Bár azért szerintem ez mindenkinél pluszpont. Én nő vagyok, és szeretem, ha a párom szeret olvasni, mert én imádok (pirulva, de megjegyzem, a Twilightot is olvastam :D Bár annyira nem jött be), de nem várom el, elvégre nem mindenki szeretheti ugyanazt.
2012. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Skydive ***** válasza:
27/F.... ez lemaradt...
2012. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Mivel én sem szeretek kifejezetten, így ez alapból nem szempont.


Persze azért tudjon írni, olvasni :D


21F

2012. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajom azzal, ha valaki olvas, mert Én magam is olvasok, de ne helyezze emiatt hátrányba a közös programokat.
2012. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ja és 22/F
2012. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sok gyakorikérdéseket olvasok. Ebben van pszichológia, krimi, tudomány, és egy-két helyen thriller is.
2012. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az olvasással nincs gondom, nem baj ha szeret a kiszemelt olvasni, :) de nekem a könyvektől undorom van, jelen pillanatban is csak itt ezen az oldalon olvasok, mert ez is annak számít, nem csak ha könyvekről beszélünk. Nekem az jobban számít, ha van egy párom és beszélünk neten, akkor lehetőleg ne írjon hibásan, mert az nem tetszik.
2012. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!