Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy teszt? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy teszt? Vagy csak egyszerűen nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Egy szilveszteri házibulin megismertem egy lányt, szemeztünk, táncoltunk,de semmi több, nagyon tetszik, de nem akartam ráhajtani mert akkor léptem ki egy kapcsolatból.

Aztán bejelöltem facebookon de még nem írtam rá, nem akartam megint csalódni, mert ő nem csak egy random csaj, olyan mintha már az első pillanattól éreznék valamit iránta. Tegnap észrevettem hogy letörölt az ismerősei közül. Szerintetek ez egy teszt hogy észreveszem-e vagy mi?


2012. jan. 22. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

na persze, az emberek azzal szoktak tesztelni, hogy letörölgetik egymást faceről.... én is naponta csinálom....

sztem lesz@r, vagy idegesítette, hogy minek jelölöd be, ha aztán egy mukkot se szól hozzám, hát letöröl, ne lássa mindig ha fent vagy.

2012. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Macs1209 ***** válasza:

Te is jó vagy. Azt nézed, hogy facebookon miből áll az

élet..

Persze, az volt a teszt, hogy felvetted, visszajelölt.

És mivel megbuktál, ezért törölt. Simán egyszerű.

2012. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Letörölt, vagy el se fogadta a jelölést? Ha a második, akkor egyszerűen nem érdekled. Ilyenkor nincs mit tenni. Ha az első, akkor még írhatsz neki, hogy nem érted miért törölt le. Nem kell nagyregény, csak kérdezd meg (kedvesen! nehogy megsértsd).
2012. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen ismerőse lennél, ha még nem is beszélgettél vele? Érthető, hogy miért törölt.
2012. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elfogadta, csak utána törölt. De beszélgettünk a bulin, csak utána nem. És van vagy 1500 ismerőse, nemhiszem h mindet ismeri közelről, úgyhogy ez nem kifogás :D
2012. jan. 22. 09:07
 6/11 anonim ***** válasza:
jó akkor csak a te képed bökte a szemét. most mit mondjak... kérdezd meg tőle, ne tőlünk.
2012. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igen. az lehet.

sokkal előrébb nem lettem, de köszönöm a válaszokat :)

2012. jan. 22. 09:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Túl sok volt az ismerőse, szelektálni akart. Veled még nem beszélt, úgyhogy te voltál az egyik áldozat. Nem olyan bonyolult.
2012. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Facebook nélkül meghalnátok?
2012. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a telefonomból szoktam törölni azokat, akiknek a neve már nem mond semmit. Nem írtál neki, ezért nem tudta, hogy ki vagy. Esetleg várta, hogy írjál, de elfogyott a türelme.
2012. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!