Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik a szálkásabb/izmo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik a szálkásabb/izmosabb (nem szétgyúrt) fiúkat szeretik. Nektek melyik izomcsoport jön be leginkább?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan számít az arányosság is, de úgy értem, hogy az izmos váll, hát, mell vagy has, vagy valamelyik másik tetszik nektek a legjobban?
2012. jan. 22. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

váll..igazából az már jó ha egy nagyon-nagyon picike izom van a felkarján(szóval ha nem csontos)...de csak természetes izom legyen rajta(pl súlyzózik max,vagy sportol régen)

nem kell kockahas.

2012. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:( Miért nem tetszik a kocka has?
2012. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem úgy érti, hogy nem tetszik a kockahas :) csak nem szükséges. Én mindig az összképet nézem. Nekem pl. nagyon tetszik ha egy fiúnak izmosabb karjai vannak főleg mikor átölel vele :P
2012. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
átölelnélek én is téged két darab 220v os villany kábel-el :-D
2012. okt. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!