Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányko ti melyik izomcsoport...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Lányko ti melyik izomcsoport fejlesztését tartjátok a legvonzóbnak?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert én a lábamra fektetek különös hangsújt, ami már elég izmos, de az osztálytársaim azt mondták hogy ezt igazából nem nagyon nézi senki. Pedig szerintem elég hülyén néz ki ha valaki izmos felülről, de a lábai meg fogpiszkáló vastagságúak. (láttam már ilyent)
2011. júl. 7. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
eleve nem ezért kezdek járni vkivel..
2011. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze értem, nem is erre vagyok kíváncsi csak hogy mi tetszik jobban, esztétikai érzéke mindenkinek van. Ja és bocsánat a helyesírási hibáért gyorsan kellett gépelnem.
2011. júl. 7. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
ha valasztani kell, akkor felsőtest..
2011. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy az osztálytársaimnak tényleg igazuk volt :)Köszönöm a választ.
2011. júl. 7. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos a felsőtest, de én imádom, ha valakinek izmos a lába. :) Tehát, ez egyénfüggő. Nem kell a buta osztálytársaidnak hinni.
2011. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi persze nem csak a lábam fejlesztem. Csak sok lábizom gyakorlat van amit szeretek csinálni.
2011. júl. 7. 13:12
 7/7 anonim válasza:

én például nagyon szeretem ha egy erős pasi átkarol, magyarul kar és felsőtest...

de a láb ne legyen attól függetlenül pálcika. :)

2011. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!