Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pl egy 25éves fiú csókolózi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pl egy 25éves fiú csókolózik egy nagyon fiatal lánnyal az mennyire botrányos?

Figyelt kérdés
Teszem azt tényleg nem csinál vele többet de ezt igen ...a társadalom hány éves korú lányra mondja azt hogy "hát vele hasonló korúval még ok hogy csókolózik de 25évessel nehogymár"???
2012. jan. 22. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kisleány?
2012. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zseni001 ***** válasza:
Nehogy máááán nincs annyi értelmed, hogy ezt te eldöntsed?
2012. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem amit elnéznek még a 17+
2012. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tudom hogy az óvodások is szokták utánozni amit a filmekben látnak de én most azokra a tudatos csókokra gondolok amik azért csattannak el merthát tetszenek egymásnak a felek.

ált isk felsőtagozatos korban ugye már csókolózni szoktak a fiúk meg a lányok éshát ha valaki kortársával csinál ilyet az ugye megszokott -deha már egy diplomás kész férfivel?

2012. jan. 22. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. A közfelfogás elítéli ezt a fóbiák miatt, bár valós alapja nincs. Sok ember pedig meg akar felelni a közfelfogásnak és akkor is fújol ha amúgy megérti elfogadja vagy ő is csinálta ilyen korban. Az emberek álszentek!

Ha neked jó és tetszik, senki sem kényszerít akkor semmi gond azzal amit csináltok!

29F

2012. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, velem is előfordul, hogy részegen lekapom a 14 éves leányokat a buliban. Nyilvánosan amúgy ilyet nem tennék, de nekem bejönnek a tinik és vallom azt, hogy a beleegyezési korhatár felett nem csunyaság ez!


23F

2012. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 15 alá nem adnám
2012. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 14 alattit smárolsz le, az megrontás és bűncselekmény. Szerintem 18 alá ne menjél semmi képpen.
2012. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 22:53

A csókolózás nem számít szerintem megrontásnak! :) Amúgy meg 14 évestől értettük a kérdést. Na persze ha egy 13 éves nagyon formás csaj (van ilyen nem is kevés!) akar csókolózni, nem biztos h ellökném magamtól. Ha már akar akkor inkább velem mint egy nyamvadt kis pöc$rángató fiúkával tegye! :D

2012. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!