Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig vastagodik, ill. nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig vastagodik, ill. nő átlagosan egy pénisz? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én 19 éves vagyok, és 17 cm hosszú, ill. 4,2 cm vastag a péniszem. Elég későn érő típus vagyok, és érdekel, hogy még nőhet-e. Még jó ez a méret, de pl. 28 évesen nem tudnám elképzelni. Igazából főkként a vastagsággal van bajom. Előre is köszi a válaszokat.


2012. jan. 23. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom !!!

20F

2012. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el olyannak amilyen és használd jól! Amugy a méreteddel nincs baj sztem.
2012. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Macs1209 ***** válasza:

Ehh, enyém pont akkora 31 évesen mint 19 évesen.

És full üzembiztosan működik, nem volt még rá

panasz.

28 évesen inkább majd arra figyelj, hogy ne poca-

kosodj el, ne eressz sörhasat, ne tunyulj, és kevés

ráncod legyen (bár egyes nőknek tuti bejön a rozmár-

pofa is).


31F

2012. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Enyém is jól működik, és jól is használom. Sosem volt rá panasz, mostani barátnőm is nagyon szereti. De hát azért mégiscsak önbizalom növelő lenne egy kicsit. :)
2012. jan. 23. 10:22
 5/5 A kérdező kommentje:
mostani, és remélem utolsó is. :))
2012. jan. 23. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!