Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért leszek egyből szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek egyből szerelmes egy kicsi gyengédségtől, törődéstől vagy odafigyeléstől?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami másnak természetes, pl egyszerű kedvességnek nevezhető. Én pedig azonnal belezúgok az illetőbe. Már gyerekkoromban is ez volt (most 27 éves vagyok). Szeretném ezt megszüntetni, hogy csak azt szeressem, aki tényleg szeret.

2012. jan. 23. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiu v lány vagy?
2012. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon szeretethiányos lehetsz, és egyből akinek van egy kedves szava hozzád és törődik veled, abba kapaszkodsz mert jólesik, de ez még nem szerelem, csak te érzed úgy. Persze lehet hogy tévedek mert nem ismerlek, de így elsőre ezt tudnám mondani.
2012. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ebből kigyógyulni szerintem nehezen lehet. Talán annyit tehetsz ha valakibe így "beleszeretsz" ismerkedj vele, ne feltétlen kapcsolatra gondolj, hanem haveri baráti viszonyra. Aztán úgyis kiderül, ha többet akar, és akkor enged szabadjára a szerelmed. :)
2012. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem. szeretetéhség szerintem.
2012. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak. Próbálj objektív lenni, néha nézd meg magad és a másik fél gesztusait is kívülálló szemmel. Néha segít, jobbat sajnos nem tudok

L20

2012. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez a problémám :D én is csak úgy azonnal aszt érzem h szerelmes lettem pár szép és jó beszélgetés után de én úgy vagyok vele h inkább egy lány szép szavaival legyek belé " szerelmes " mit hogy egy pasiénak

17F

2012. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok. köszönöm szépen mindenkinek! megerősítettetek a sejtésemben... és megfogadom a tanácsokat!
2012. jan. 23. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!