Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Azt hiszem szerelmes vagyok.

Figyelt kérdés

fél évvel ezelőtt volt egy srác akivel nagyon jót elpörögtünk egy gond volt vele hogy más a színbőre mint az enyém és apuék abban vannak hogy a magyarok csak magyarokkal. 19 éves és volt egy balhéja lecsukták egy hónapra. A héten újra találkoztam vele és kiderült hogy belém van esve és én is többet érzek iránta mint barátság. 2 gond van ha a családom megtudná hogy bármilyen kapcsolat van köztünk ki tagadnának a másik gond hogy ha olyan dolgot csinált amiért börtönbe ült akkor mire képes. Hiába mondja azt hogy az egy hülyeség volt és nem tenne ilyet, de szerintem elgondolkodtató ti mit tennétek? hagynátok hogy az érzelmeitek vezessen vagy inkább hanyagolnátok és nem foglalkoznátok a sráccal és elfelejtenétek?

17/l 2hónap és 18


2012. márc. 3. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már lecsukták akkor nem amiatt lesz a szüleidnek baja hogy más a bőrszíne, hanem hogy le volt csukva...
2012. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon elkerülném!
2012. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Minii Vikii ***** válasza:

Utolsó kommentelő gratulálok! ;) (Y) agyiszint 0.

Hát, nagyon elgondolkodtató a helyzet! Miért csukták le a fiút, azt nem mondta el? Miért nem ültök össze a szüleiddel és beszélitek meg?

2012. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a haverjával elmentek inni és berúgtak aztán meg betörtek egy üveget valami áruháznak és megsebesült a haverja meg ott hagyta a pics@ba.

A szüleim nem olyanok hogy bármit is meg lehetne beszélni velük

2012. márc. 3. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, vagy poén volt vagy nem ez akkor is bűn. Mondom, ha nem is ölt embert, ha (remélem) nem is lopott a boltban, de akkor is.
2012. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom, de ez egy baki volt szerinte és azt mondta hogy ez miatt nem kéne őt elítélnem. nem tudom mit tegyek olyan tanácstalan vagyok :/
2012. márc. 3. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogyan szól a híres mondás, Akit (/amit) szeretsz, engedd el.


17 évesen még előtted az élet, nagyon sok mindent fogsz még tenni, számos új ismerettségre teszel szert, én amondó vagyok hogy inkább maradjatok barátok. Tudom, rossz érzés, és nagyon szereted de ez jobb így.

2012. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!