Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisfiús arccal, tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfiús arccal, tapasztalatlanul, van esélye barátnőt találni egy magas, gátlásos, gyerekes felfogású 22 éves penge humorú, komoly srácnak?

Figyelt kérdés
amúgy jómagamról van szó, eddig sosem kellettem senkinek. nekem kellettek volna többen, de nem merek lépni :S 1x már széttörték a pici szívem, azóta nem tudom összerakni. egy darabot elrabolt belőle az a lány aki most tetszik.
2012. jan. 22. 00:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Oximoron.. gyerekes felfogás de komoly srác ?:o
2012. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ha önmagam adom akkor gyerekes a felfogásom, és mindenből viccet csinálok, de ismeretleneknél/időseknél megadom a tiszteletet, és nem vihogok. Ahogy pl a temetésen is komoly vagyok és nem röhögcsélek.
2012. jan. 22. 00:07
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom elkepzelni, hogy lehetsz egyszerre komoly es gyerekes felfogasu. Kisfius arcu sracokkal nincs bajom, viszont a gatlasos az nem tul vonzo, mert egy olyan pasira, akit en tutujgatok, nem tudok felnezni.
2012. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Majd csak találsz valakit...

Egy a lényeg, ne úgy kezd az ismerkedési fázisban, hogy van egy lány akit szeretsz és összetörte a szíved...

2012. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az a gondod, hogy nem mersz kezdeményezni, pedig enélkül nehezen fog menni a dolog.

Az életstílusoddal nem hiszem, hogy gond lenne. Hülye világot élünk, jól jön, ha valaki humorosabb típus, meg egyébként is, a jó humor nem lehet hátrány.

Eredj és beszélj azzal a lánnyal, legfeljebb tapasztalatot nyersz. Sok sikert!

2012. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed:) én pl kifejezetten a "kisfiúkat" szeretem. A barátom is ilyen pasi. 18/L
2012. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

az a baj beszélek vele általában minden nap neten, konkrétan nem mondtam neki hogy tetszik, de utalgattam rá. mindig csak ":)" fejet ír, az ilyen megnyilvánulásaimra.


próbálom kiverni a fejemből de nem megy. múltkor az ajtót elkezdtem fejelgetni, hátha akkor elfelejtem de sajnos nem. hanem elkezdett a fejem fájni, és arra gondoltam de jó lenne ha most puszilgatná. :P

2012. jan. 22. 00:27
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is egy kisfiús arcú, alacsony, vékony fiú vagyok és szintn 22 éves.


Hasonlítunk is. Én is tudok humorizálni, jókat hülyülni haverokkal, de ugyanakkor tudok nagyon komoly is lenni, ahol szükséges.


Én is keresem a párom, remélem egy nap megtalálom.

2012. jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kicsit az írásodból is lejön, hogy gyerekes vagy.:)

Szerintem, ha kicsit lejjebb adod a keresett korosztályod és a 16-17 évesek között keresgélsz, tuti sikered lesz.:)

Merni kell lépni, ha kiröhög vagy legyints egyet és menj tovább. Annyi ember van a földön, ha mindenki magába zuhanna egy elutasítás miatt, szinte nem lennének párkapcsolatok. Fel a fejjel (mindkettőtöknek)és sok sikert!!:)

16/L

2012. jan. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

utolsó, és te magad gyerekesnek érzed? csak nem tudom mi alapján veszed le a szövegemből hogy az vagyok :D és igen, büszke vagyok rá.

nem gyerekes pasi számodra milyen? ill gondot okoz-e hogy vki gyerekes?:D

2012. jan. 22. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!