Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamukapcsolatról tapasztalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamukapcsolatról tapasztalatok, ki vállalná be lányok, ha úgy alakulna a dolog, hogy ezzel segíthettek egy fiú ismerősötöknek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "segíthetnénk"? Minek egy kamukapcsolat? A többiek leb.zizzák, vagy mi?
2012. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát ha közeli barátom akkor miért is ne
2012. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

ma 18:03


Mondjuk igen, azt gondolják róla vagy egy vesztesnek nézik, mert bár ő szeretne már rég barátnőt, imádja a lányokat, de nem tud közelíteni hozzájuk, mert nem hiszi el, hogy lenne esélye akárkinél is.

2012. jan. 23. 18:05
 4/15 anonim ***** válasza:
engem is bevállalhatna egy lány nem lennék hálátlan utánna.
2012. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám,ha ezzel segítek neki.
2012. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Olyan is volt már, hogy lány keresett itt kamupasit magának. Egy ilyet én is kipróbálnék, hogy milyen lehet, én fiú vagyok. Ha van olyan lány, aki szeretne kamu barátot magának, írjon nekem.
2012. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ide is írhattok:D
2012. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze, ha éppen nem lenne kapcsolatom, és az illető jó barátom lenne. Ha jól is nézne ki, akkor meg bármi lehet.:)
2012. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

igazából a kérdés rólam szól, én is úgy alakult, hogy nagy szükségem lenne egy kamubarátnőre, mert most már nagyon feltűnő, hogy nem volt barátnőm, sokan szánnak vagy csesztetnek mondván, hogy egy vesztes vagyok meg az sem esik jól, ha sajnálnak, mert nem szeret egy lány sem, pedig én tudnék szeretni sokan tudják rólam, hogy érzelmes vagyok fiú létemre, igazán rossz, hogy nincs kit szeretnije az embernek


pedig én már huszonéves vagyok, de még így sem volt barátnőm

2012. jan. 23. 18:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:D
2012. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!