Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs már egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs már egy olyan szép lány sem, aki ne lenne bunkó vagy épp beképzelt, nagyképű? Elkeserít, hogy minden nekem tetsző lány eddig úgy tett nekem, minta kutyának vagy válaszra sem méltatott neten.

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 19:32
1 2
 1/13 PT-Daniel ***** válasza:
De van! A baratnöm!
2012. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én sok normálisat tudok, és szépek is,jó nem mindég írnak vissza, vagyis nem azonnal, persze hogy kinek mi a szép az már relatív.
2012. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

1. Ha a szép lány alatt plázacicát értesz, akkor ne csodálkozz, ők már csak ilyenek.


vagy


2. Egy átlagos/átlagon aluli kinézetű fiú vagy, aki úgy gondolja, hogy a legszebb lányokat érdemli, és az átlagosakat (mint ő) észre se veszi. Ez esetben szintén ne csodálkozz.

2012. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 19:33


Akkor becsüld meg, amíg lehet, bár nekem lenne normális, szép barátnőm!


Kiábrándító, hogy milyenek a mai lányok többnyire.

2012. jan. 23. 19:41
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 19:41


Élőben látok csak szép lányokat, akik nem plázacicák és ennek ellenére tetszenek, vannak azért jó sokan szerencsére, de velük meg nem tudok megismerkedni, mert ők nem mutogatják magukat neten, én pedig élőben nem merek leszólítani vadidegen lányokat a buszmegállóban, buszon ahol többnyire látom az átlagos, de mégis nekem tetsző szép lányokat.

2012. jan. 23. 19:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerencséd van öreg, a gyakori tele van ilyen lányokkal.
2012. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ma 19:44


nem tudom, de jó lenne ha itt megtalálnám őket

2012. jan. 23. 19:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, pl én vagy a barátnőim. Csakhogy nekünk férfi kell, és nem egy picsogós puhap*csű, aki egész nap csak sajnáltatja magát, hogy a lányok milyen gonoszak.


19/L

2012. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 20:16


Nekem még esélyt sem adtok az ismerkedésre épp erről beszélek, honnan tudhatnátok milyen vagyok jellemre, ha egyből elutasítotok?


Nekem meg olyan nő kell, aki tényleg igazi nő, érzékeny, szertnivaló, gyengéd és nem egy terrorista, aki mellett kész rémálom az élet. -.-

2012. jan. 23. 20:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedj szép, önbizalomhiányos lányokkal.
2012. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!