Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, vagy a világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy a világ ilyen korcs?

Figyelt kérdés

Az van, h mindenki kufircol mindenkivel. Nem irigylem senkitől, de mondok pár példát. Egyik munkatársamnak felesége van, 3 gyereke és mégis nem egyszer megcsalta már a feleségét különböző nőcskékkel. Kollégái ugyanúgy.


Én meg itt vagyok egyedül és még ARRA se találok nőt. :( Sose voltam betesz-kivesz-viszlát, mindig is komoly kapcsolatot kerestem, bár lehet épp ez a baj???


2012. jan. 24. 06:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Arról nem a világ tehet,hogy még ARRA sem kellesz a nőknek.
2012. jan. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha nagyon keresnék, tuti találnék csak ARRA nőt, de nekem ennyi nem elég, és nem is azt keresem.
2012. jan. 24. 06:59
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

" Velem van a baj, vagy a világ ilyen korcs? "


nem ám megsértődni rajta,de igen veled van a baj

2012. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Ellent mondasz önmagadnak. Leoltanak és már rögtön bekamuzod, hogy arra azért lenne...a kérdésben még az ellenkezőjét állítottad. Ahhoz, hogy kapcsolatod legyen nem csak hűség kell...ne másokban keresd a hibát, hanem nézz magadba mi hiányzik belőled.
2012. jan. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ha más nem, fizetős nőt, így értettem...


Köszönöm a válaszokat.

2012. jan. 24. 07:22
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Van, aki megcsalja a feleségét, de legala´bb annyian vannak, akik nem.

Az, hogy te nem találsz magadnak senkit, nem mások hibája.

2012. jan. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Hát, igen ez egy elég álszent kérdés. Azért haragszol a világra, mert neked nem sikerül összeszedni egy nőt. És igen, irigyled azt akinek igen. De a világ ilyen, sokfélék vagyunk sokféle élettel, meg gondolkodással. És tényleg ellentmondasz saját magadnak. Még arra sem találsz nőt, de igazából a komoly kapcsolatot keresed. Most akkor hogy is van ez?
2012. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

Na emberek, szövegértelmezés mindannyiótoknak problémás, vagy csak megsértődtetek, mert érint titeket a dolog (félreizéltek)?


Nem irigylem senkitől

Sose voltam betesz-kivesz-viszlát, mindig is komoly kapcsolatot kerestem


Ezekben a sorokban, meg a kérdező további kommentjeiben hol az ellentmondás?

2012. jan. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Ott az ellentmondás, hogy komoly kapcsolatot szeretne, de még ARRA sem talál nőt. A komoly kapcsolatban nem ARRA keresek valakit, hanem társnak.
2012. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"Én meg itt vagyok egyedül és még ARRA se találok nőt."
2012. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!