Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Tanárnő vagyok egy szakközépiskolában és a diákok folyton szexuális megjegyzéseket tesznek, van hogy hozzánk simulnak, de olyan is előfordult pont velem, hogy az egyik kis senkiházi hátulról a fejemhez nyomta farkát, mikor próbálta átpréselni magát mögöttem, pedig a tanári asztal előtt is átmehetett volna. Az egyik kolléganőm alányúltak a zsúfolt folyosón. Szóval mindennapos a szexuális zaklatás a diákok részéről(megjegyezném, hogy mind cigány), van aki nemi erőszakkal is fenyegetett már, mégsem tudunk semmit tenni ellenük, mert nem tudunk rájuk hatni. Sajnos a jelenlegi helyzetben munkahelyet is nehéz váltani.

2012. jan. 24. 13:18
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Jelentsétek fel oket
2012. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
nem tudnak mit kezdeni velük, soknak más ügye is folyamatban van. a legtöbb meg amúgy is kiskorú
2012. jan. 24. 13:23
 3/57 anonim ***** válasza:

Áhhh...

Nem vagy köteles eltűrni azt. Elég nehéz a helyzeted, mert mint írtad is nem könnyű más munkahely után nézni. Sajnos nem tudok értelmes megoldást a problémádra. Ha más lehetőség nincs, jelentsd a rendőrségnél, ha a felettesed nem hajlandó semmit tenni. A nemi erőszakkal való fenyegetés már éppen elér. Még szerencse, hogy nem vagyok tanár, főleg nem női tanerő. Engem már vagy kirúgtak volna, vagy családostol jöttek volna rám (azt viszont durván megbánták volna)

Remélem hamar megoldódik a problémád! Nem azért választottad azt a pályát, hogy ilyenekben legyen részed, hanem azért mert szeretsz tanítani, átadni a tudást. Sajnos ezen "állatfajnak" (tisztelet a kivételnek) nem lehet semmit szépen elmagyarázni.

2012. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
Akkor megkell nevelni őket,mint régen, vastag fapálcával kell bemenni és pofánverni amelyik nem tudja hol van.
2012. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó kedves utolsó, csak sajnos utána rettegésben élhet szegény tanárnő, aki megteszi azt...

Írjál neki az ellenőrzőjébe. Először szaktanári, majd egyre nagyobbat, a tantestületiig. Ha a tantestületi ülésen úgy döntenek, hogy maradhat az illető, akkor hagyd ott azt a helyet. Az az egyetlen fegyvered

2012. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:

Ezzel sajnos vigyázni kell, mert a cigányoknál a falakvezért is így választják ki.Gyakori, főleg a 17-19 év körüli cigány hordákban, (igen, ott is ahol csak fiúk vannak) de egyébként is, hogy kiválasztják ki lesz a vezér. Az új vezér megerőszakolja a régit, ezzel biztosítva, hogy az majd behódol neki.

Ez nem meglepő módon olyasmi, amit sokan a börtönökből, mások az állatvilágból származtatnak, de az biztos, hogy nem emberi..

Sőt, édesanyám gondozónő volt egy időben, ő mesélte, hogy a 76 éves nénit miután kirabolták, meg akarták erőszakolni. Szegénynek volt annyi lélekjelenléte azt mondani, hogy vérbajos.

Az ok? Nézz magadba, és valld be, te sem mernél senkinek mesélni róla, ha megerőszakolnának. Én biztos nem.



Válaszolva: Egy fiú iskolában volt egy tanár, aki 25 dkg kulccsal járt, egy hosszú kulcstartóra akasztva. Nem a diákokat ütötte vele, csak pont úgy, hogy előttük csattanjon. Na, vele tudták hogy kell beszélni.

2012. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
már nincs olyan reggel, amikor nem gyomorgörccsel megyek be, mert minden tanítok olyan osztályban, ahol ennyire ellehetetlenítik a helyzetet. borzasztó érzés, hogy kiszolgáltatva érzem magam a munkahelyemen és hogy nincs aki megvédjen.
2012. jan. 24. 13:39
 8/57 anonim ***** válasza:
egyrészt jelentsétek őket a rendőrségen, az igazgatónál, és az illetékes szerveknek... másnem kirugják az iskolából és nem lesz többet bajod vele
2012. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 szamóca.. ***** válasza:
a tiszteletet és a tartást ki kell vívni a diákoktól. emlékszem rá, nekem is volt olyan tanárom, aki iránt semmi ilyesmit nem éreztem (független attól hogy annyira nem vagyok primitív hogy ilyeneket tegyek); és az baj. Ez a te feladatod, ki kell alakítanod hogy tartsanak annyira tőled, hogy ilyet ne tegyenek. (megjegyezném, senkit nem érdekel a származásuk. irreleváns.)
2012. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy ezeket kirúgni sem lehet, mert kell egy befogadó intézmény
2012. jan. 24. 13:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!