Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Tanárnő vagyok egy szakközépiskolában és a diákok folyton szexuális megjegyzéseket tesznek, van hogy hozzánk simulnak, de olyan is előfordult pont velem, hogy az egyik kis senkiházi hátulról a fejemhez nyomta farkát, mikor próbálta átpréselni magát mögöttem, pedig a tanári asztal előtt is átmehetett volna. Az egyik kolléganőm alányúltak a zsúfolt folyosón. Szóval mindennapos a szexuális zaklatás a diákok részéről(megjegyezném, hogy mind cigány), van aki nemi erőszakkal is fenyegetett már, mégsem tudunk semmit tenni ellenük, mert nem tudunk rájuk hatni. Sajnos a jelenlegi helyzetben munkahelyet is nehéz váltani.

2012. jan. 24. 13:18
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

Férjed, barátod van? Ha igen, kérd meg hogy menjen be veled 1-2 órára. Vagy ha van kigyúrt kétajtós szekrény ismerősöd kérd meg őt, lehet nagyobb biztonságban érzed majd magad. Hátha visszavesznek majd. Viszont amelyik engedély nélkül hozzámérne akkora pofont adnék neki, hogy még azt is a mentő vinné aki felsegíti.

Ne tedd tönkre magad miattuk. Nem éri meg. Mikor középiskolás voltam, ilyen nem volt nálunk. Voltak szexi tanárnők, de eszünkbe se jutott olyasmiket tenni mint amit leírtál.

2012. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
Igen is számít h mik. Aki nem cigany az nem viselkedik így egy teanárral. És nem tudom te hogy mernél tiszteletet kivívni (menevelni oket) mikor napi szinten hallani h cigány gyerek v anyukaja apukája megverte a tanárt. Cigány gyerek kap egy taslit megolik érte a tanárt
2012. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:

nem lehet rájuk mivel hatni. hajtja őket a csorda szellem és a primitívség.

ha lekevernék nekik egy nagy pofont, akkor magammal csesznék ki. az eddigi fenyegetéseik miatt amúgy sem mernék ilyen messzire menni.

2012. jan. 24. 13:51
 14/57 szamóca.. ***** válasza:
0%

tiszteletet kivívni nem taslival kell. ez attitűd kérdése, és ha gyomorgörccsel megy be órára, majd ha a fejéhez dörgölik a farkukat csak lehunyt szemmel tűri, akkor sosem fogja kivívni azt.

nem állítottam hogy tudom hogy kell ezt elérni a diákoknál, csak azt, hogy ez lehet a megoldás.

és de. irreleváns a bőrszín. a viselkedést kell tudni kezelni, nem a nemzetiséget ócsárolni, ugyanis mint a birka természet, úgy az előítélet is tükröződik az ember szemében, és a kis állófarkú cigánygyereket csak még jobban provokálja ha a tanárnéni szorong a ténytől hogy ő cigány.

2012. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
csak a szájuk nagy, meg azért merik megtenni mert érzik hogy félsz. általánosban kisegítő volt a másik osztály a nyolcadikosok többsége már ugye rég szakközépes lett volna, nekik is olyan tanárjuk volt hogy ők féltek tőle... nagyobb csend volt az osztályukban mikor az a tanárnő volt bent mint nálunk
2012. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

szamóca..

Szerintem te életedben nem láttál még cigányhordát.

És ne gyere azzal, hogy de, ismerek cigányokat, és közben van 5, akik nem is ismerik egymást. Menj el az ország kisebbséggel teli falvaiba, tölts el egy hónapot pl. Csépán, és aztán gyere ezzel a szöveggel!

2012. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
mégis hogyan érhetném el a tiszteletüket, ha egyszerűen nem lehet rájuk semmivel sem hatni?
2012. jan. 24. 13:58
 18/57 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért de cigánynak bármit csinálsz ha nem vagy rasszista is tok min1 mert tudja h azt csinál amit akar. Ha valamit akár csak mondni mersz jonnek falkástúl. És a magyar srácoknál nincs ez.

Nem vagyok rasszista. Van cigány haverom. De volt már nem egyszer h egy csapat cigány belénk kotott ismerosokkel csak mert szembe sétáltunk veluk. meg h jottek utánam és mondták a magukét h így megb.asznak meg így. Magyar srácok velem még ilyet nem csinaltak. CSAK CIGÁNYOK

És ez nem rasszizmus. Ez tény

2012. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 szamóca.. ***** válasza:
0%
a cigánykultúra alapvetően más, és mondjuk az igaz hogy arról nem esett szó, hogy ez melyik régióban milyen környezetben történik pedig fontos. de ez inkább az iskola színvonalán múlik, hidd el, egy erős iskolában, egy erős jellemű tanárnak a cigánygyerek sem meri a fejéhez dörgölni a farkát. Ellopja a tollát, az igaz, de nem tesz ilyen nyilvános dolgokat. Viszont egy gyenge iskolában egy védtelen és gyenge jellemű tanárnak a fehér - negatív nevelésben részesült gyerek - is megteszi ezt. Ráadásul a megoldást nem lehet arra kivezetni hogy na most akkor akadályozzuk meg a kis cigányok undorítóságait. Megütni nyilván nem lehet, mert vagy szétvernek a szülei vagy csak kirúgnak.
2012. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 szamóca.. ***** válasza:
0%
#18: igen, ez tény. az is tény, hogy akármennyire szeret téged a kis cigánygyerek, ha olyan kultúrából származik meglop. mert így van nevelve, így nőtt fel, ezt látta nagypapitól nagymamitól, sőt, náluk ez normális. ami nyilvánvalóan rossz dolog, de a megoldás a nevelésben van: úgy kell szocializálni, mint egy fehér gyereket. Azzal a lendülettel hogy te megpecsételed hogy "azért mert cigány" (még akkor is ha tényleg azért történik) elfojtod a lehetőséget a beilleszkedésre.
2012. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!